Licence Příjmení Jméno Klub Země
26070 Adler Juraj Carreau Brno Czech
26071 Adlerová Lucie Carreau Brno Czech
96126 Ambrož Richard PODEBRADY Czech
24216 Anderson Ben UBU - United Balls of Únetice Czech
24318 Anton Jakub KLIP Litovel Czech
24317 Anton Lubomír KLIP Litovel Czech
24250 Bareš Josef Vojnuv Mestec Czech
23045 Bareš Pavel Vojnuv Mestec Czech
23036 Barešová Hana Vojnuv Mestec Czech
25027 Baron Filip KLIP Litovel Czech
10099 Barsová Marcela SENIOR TÝM PRAHA 1 Czech
10136 Bartejs Lukáš PKK Trebíc Czech
96209 Bartoš Martin 1. KPK VRCHLABÍ Czech
23051 Bartošová Kristýna 1. KPK VRCHLABÍ Czech
96210 Bartošová Zuzana 1. KPK VRCHLABÍ Czech
28003 Basar Josef PC Sokol LIPNÍK Czech
21853 Bayer Filip PC AUSTERLITZ 1805 Czech
99527 Bayer Milan PC AUSTERLITZ 1805 Czech
99528 Bayer Miroslav PC AUSTERLITZ 1805 Czech
21808 Bayer Tomáš PC AUSTERLITZ 1805 Czech
21763 Bayerová Eva PC AUSTERLITZ 1805 Czech
27012 Bednár Martin SK Vinohrady Czech
20707 Bednár Michal PEPEK Czech
27002 Bednár Michal SK Vinohrady Czech
27001 Bednár Svatopluk SK Vinohrady Czech
27009 Bednárová Jitka SK Vinohrady Czech
27081 Beer Rostislav 1.STAROBRNENSKÝ PK Czech
24237 Bejvlová Jana PC Kolová Czech
10156 Beneda Filip CdP Lodenice Czech
96013 Benák Jaroslav ŽHAVÉ KOULE Havlíckuv Brod Czech
22005 Beran Jaroslav KLIP Litovel Czech
22995 Beran Jirí KLIP Litovel Czech
10100 Bernát Miroslav SENIOR TÝM PRAHA 1 Czech
10101 Bernátová Zdenka SENIOR TÝM PRAHA 1 Czech
28050 Beránek Miroslav PC Kolová Czech
23129 Blahníková Radka PK OSIKA Czech
10152 Blahušiak Patrik PCBD Czech
28005 Blažej Petr 1.STAROBRNENSKÝ PK Czech
28056 Blažejová Eva 1.STAROBRNENSKÝ PK Czech
21939 Blažek Tomáš APEC Ceská Trebová Czech
10045 Borová Jana PAK Albrechtice Czech
28018 Borový Oldrich TOP - ORLOVÁ Czech
10020 Boško Ivan PK Mariánské Lázne Czech
10076 Bocek Jaroslav PC Egrensis Czech
25092 Brabec Petr POP PRAHA Czech
10072 Bradác Jirí SLOPE BRNO Czech
10009 Branda Jaroslav PC SOKOL PP Hr. Králové Czech
23047 Brož Jan Vojnuv Mestec Czech
96225 Brož Karel SOKOL STARÍC Czech
23049 Brož Oldrich Ml Vojnuv Mestec Czech
23048 Brož Oldrich St Vojnuv Mestec Czech
10165 Broža Jakub PCBD Czech
23033 Brožová Jitka Vojnuv Mestec Czech
26011 Brázda Vladimír 1. KPK VRCHLABÍ Czech
26024 Buba František TOP - ORLOVÁ Czech
29008 Bubová Nadežda TOP - ORLOVÁ Czech
22006 Buchtele Petr Ml. PC Kolová Czech
22957 Buchtele Petr St. PC Kolová Czech
96005 Bukovcík Jan PAK Albrechtice Czech
24255 Bukácek Bohuslav Petanque parta Snežné Czech
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další 

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz