Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
21757 Mužík Miroslav Varan K. Vary 1 288.6
21753 Valenzová Iva Varan K. Vary 1 288.6
21752 Valenz Pavel Varan K. Vary 1 288.6
97297 Šrubar Jirí PC Carreau Brno 2 199.8
99537 Šrubar Michal PC Carreau Brno 2 199.8
21756 Valenzová Katerina Varan K. Vary 2 199.8
98423 Hašek Milan SLOPE Brno 3 169.83
98419 Harašta František SLOPE Brno 3 169.83
Bytešník Roman PC Carreau Brno 3 169.83
96089 Hnilica Pavel PCBD Brno 4 149.85
96152 Stoklásek Tomáš FNÁKY Brno 4 149.85
Hejl ml. Pavel SLOPE Brno 4 149.85
23020 Mari Jean POP Praha 5 125.43
Hejl st. Pavel SLOPE Brno 5 125.43
23018 Novotný Vladimír POP Praha 5 125.43
96181 Brezinová Ivana HPC Trebíc 6 112.11
96190 Fabíková Silvie HPC Trebíc 6 112.11
96140 Colakovová Nadežda HPC Trebíc 6 112.11
99502 Kravka Jaroslav SLOPE Brno 7 105.45
21759 Kohoutek Zdenek TJ Sokol Slavkov 7 105.45
25078 Kindl Pavel SLOPE Brno 7 105.45
Hegedus Gabor Hungary 8 99.9
Soltész Gyórgy Hungary 8 99.9
Bertyan Fodor Hungary 8 99.9
99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 16 81.03
Hofírek Vladimír SLOPE Brno 16 81.03
Krbková Kvetoslava SLOPE Brno 16 81.03
98373 Vokrouhlíková Romana POP Praha 16 81.03
96059 Hancová Alice 1. KPK Vrchlabí 16 81.03
97232 Vlk Jaroslav PCBD Brno 16 81.03
99532 Michálek Ivo PC Carreau Brno 16 81.03
21775 Michálek Jan PC Carreau Brno 16 81.03
21774 Michálek Tomáš PC Carreau Brno 16 81.03
96141 Brezina Jirí HPC Trebíc 16 81.03
96056 Petržela Miloslav HPC Trebíc 16 81.03
96196 Fabík Arnošt HPC Trebíc 16 81.03
98379 Puhr Jaromír TOP Orlová 16 81.03
98378 Puhrová Milada TOP Orlová 16 81.03
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 16 81.03
99530 Kucera Radomil TJ Sokol Slavkov 16 81.03
99528 Bayer Miroslav TJ Sokol Slavkov 16 81.03
99529 Dvorák Josef TJ Sokol Slavkov 16 81.03
21755 Valenz Lukáš Varan K. Vary 16 81.03
21754 Valenz Jan Varan K. Vary 16 81.03
Denisovová Helena Varan K. Vary 16 81.03
Krupicová Gabriela PC Carreau Brno 16 81.03
Jurnecková Jindriška PC Carreau Brno 16 81.03
Jurnecková Tereza PC Carreau Brno 16 81.03
96024 Stoklásek Petr FNÁKY Brno 37 1
96025 Stoklásková Renata FNÁKY Brno 37 1
96151 Stoklásková Petra FNÁKY Brno 37 1
96200 Vlk Pavel POP Praha 37 1
96213 Vokrouhlíková Vera POP Praha 37 1
21840 Žampach Jirí OK Bechovice 37 1
Heger Vladimír HRODE Krumsín 37 1
Veselý Vít HRODE Krumsín 37 1
Chodúr Peter HRODE Krumsín 37 1
23101 Hromková Ružena Fenyx 37 1
Henková Kristýna Fenyx 37 1
Henek Ondrej Fenyx 37 1
23096 Henek Tomáš Fenyx 37 1
Henek Lubomír Fenyx 37 1
23100 Hromek Jirí Fenyx 37 1
Hušková Zuzana Fenyx 37 1
Hušková Lenka Fenyx 37 1
Hromková Eva Fenyx 37 1
21934 Hudik Jan APEC Ceská Trebová 37 1
Halama Tomáš APEC Ceská Trebová 37 1
Dvorák Radek APEC Ceská Trebová 37 1
Hudiková Renata APEC Ceská Trebová 37 1
Halamová Marcela APEC Ceská Trebová 37 1
Šimková Marta APEC Ceská Trebová 37 1
23086 Rehor Miroslav POP Praha 37 1
Rehorová Zuzana POP Praha 37 1
Rehorová Denisa POP Praha 37 1
96100 Dohnal Karel POP Praha 37 1
Kyllar Marian APEC Ceská Trebová 37 1
Kyllar Marcel APEC Ceská Trebová 37 1
98472 Haraštová Eva SLOPE Brno 37 1
20702 Michálková Sona PC Carreau Brno 37 1
20701 Režová Šárka PC Carreau Brno 37 1
20700 Bytešníková Zlatuše PC Carreau Brno 37 1
Krupicová Barbora PC Carreau Brno 37 1
Skalský Pavel PC Carreau Brno 37 1
Hásek Jan OK Bechovice 37 1
Fitzner Robert OK Bechovice 37 1
Fitzner Martin OK Bechovice 37 1
98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 37 1
Šlapanský ml. Luboš SLOPE Brno 37 1
Šlapanský st. Luboš SLOPE Brno 37 1
Brož ml. Oldrich Neregistrovaní 37 1
Brož st. Oldrich Neregistrovaní 37 1
23041 Vejmelek Vlastimil Neregistrovaní 37 1
Husák Vladimír PC Carreau Brno 37 1
Skládaný st. Rostislav SLOPE Brno 37 1
Skládaný ml. Rostislav SLOPE Brno 37 1
99527 Bayer Milan TJ Sokol Slavkov 37 1
21763 Bayerová Eva TJ Sokol Slavkov 37 1
21853 Bayer Filip TJ Sokol Slavkov 37 1
99559 Hrbácek Jan SLOPE Brno 37 1
22982 Hrbácek Ivan SLOPE Brno 37 1
Stehlík Jindrich SLOPE Brno 37 1
Výška st. Karel 1. Starobrnenský PK 37 1
Christ Rudolf SLOPE Brno 37 1
21842 Pacasová Eva OK Bechovice 37 1
Hanák David TJ Sokol Slavkov 37 1
21760 Dvoráková Jarmila TJ Sokol Slavkov 37 1
Svoboda Jaroslav TJ Sokol Slavkov 37 1
98418 Pešout Miroslav PC Praha 13 37 1
98417 Ružicková Jarmila PC Praha 13 37 1
99496 Drmola Michal HRODE Krumsín 37 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz