Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
23086 Rehor Miroslav POP Praha 1 253
23020 Mari Jean POP Praha 1 253
99532 Michálek Ivo PC Carreau Brno 2 176
Šlapanský ml. Luboš SLOPE Brno 2 176
98418 Pešout Miroslav PC Praha 13 3 149.6
98417 Ružicková Jarmila PC Praha 13 3 149.6
98446 Morávek Petr PC Lipník 4 132
99505 Chalupa Jirí PC Lipník 4 132
98460 Vavrovic Zdenek PC Lipník 5 110
98457 Muzikant Jaroslav PC Lipník 5 110
Demcík st. Milan HEJ RUP Roudnice 6 99
99574 Demcíková Jirina HEJ RUP Roudnice 6 99
99595 Kratochvíl Milan PC Kolová u KV 7 93.5
21768 Plucar Petr PC Kolová u KV 7 93.5
98373 Vokrouhlíková Romana POP Praha 8 88
96059 Hancová Alice 1. KPK Vrchlabí 8 88
98423 Hašek Milan SLOPE Brno 9 69.3
98419 Harašta František SLOPE Brno 9 69.3
21753 Valenzová Iva Varan K. Vary 10 69.3
21752 Valenz Pavel Varan K. Vary 10 69.3
Havlát Martin DPS 11 69.3
Hellinger Petr DPS 11 69.3
Hásek Jan OK Bechovice 12 69.3
Fitzner Martin OK Bechovice 12 69.3
98482 Marcián Vladimír HRODE Krumsín 13 69.3
99496 Drmola Michal HRODE Krumsín 13 69.3
99594 Gubiš Josef PC Kolová u KV 14 69.3
99597 Valenta Miroslav PC Kolová u KV 14 69.3
96162 Glaser Vladimír CTP CLUB Orech 15 69.3
96163 Glaserová Dana CTP CLUB Orech 15 69.3
21755 Valenz Lukáš Varan K. Vary 16 69.3
Denisovová Helena Varan K. Vary 16 69.3
99577 Skála Jaroslav HEJ RUP Roudnice 17 1
Lapihuska st. Milan HEJ RUP Roudnice 17 1
Lapihuska ml. Milan HEJ RUP Roudnice 18 1
99540 Lapihuska Robert HEJ RUP Roudnice 18 1
20729 Pohoralý Dobroslav HEJ RUP Roudnice 19 1
21836 Piller Tomáš HEJ RUP Roudnice 19 1
99591 Imlauf Jan PC Kolová u KV 20 1
99590 Kacerovský Ivo PC Kolová u KV 20 1
99527 Bayer Milan TJ Sokol Slavkov 21 1
99528 Bayer Miroslav TJ Sokol Slavkov 21 1
Unger Jirí Pétanque C. Ráj 22 1
Janku Jan Pétanque C. Ráj 22 1
Husák Vladimír PC Carreau Brno 23 1
Jurnecková Tereza PC Carreau Brno 23 1
98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 24 1
Šlapanský st. Luboš SLOPE Brno 24 1
21820 Žurek Ludek Lesklé koule 1.PC Líšnice 25 1
21819 Žbánek Karel Lesklé koule 1.PC Líšnice 25 1
Gorrono Rubi PC Lipník 26 1
98437 Vavrovic Miroslav PC Lipník 26 1
96216 Leiský Leander CTP CLUB Orech 27 1
Kuznický Jindrich CTP CLUB Orech 27 1
22959 Škarda Jirí PC Kolová u KV 28 1
Buchtele Petr PC Kolová u KV 28 1
Petrík Milan PC Lipník 29 1
20714 Chludilová Marie PC Lipník 29 1
Jungmann Josef HEJ RUP Roudnice 30 1
99512 Kocourek Pavel HEJ RUP Roudnice 30 1
Fitzner Robert OK Bechovice 31 1
Hrncírová Ivana OK Bechovice 31 1
97297 Šrubar Jirí PC Carreau Brno 32 1
99537 Šrubar Michal PC Carreau Brno 32 1
21757 Mužík Miroslav Varan K. Vary 33 1
21756 Valenzová Katerina Varan K. Vary 33 1
Kohout Jirí CTP CLUB Orech 34 1
Kohoutová Božena CTP CLUB Orech 34 1
96099 Dušková Marie POP Praha 35 1
96100 Dohnal Karel POP Praha 35 1
Chamrád Jakub HEJ RUP Roudnice 36 1
Titera Petr HEJ RUP Roudnice 36 1
Minaríková Blanka TJ Sokol Repy 37 1
Šimková Helena TJ Sokol Repy 37 1
Fícek Jirí HEJ RUP Roudnice 38 1
Zábojník Jan HEJ RUP Roudnice 38 1
Glaser Ondrej CTP CLUB Orech 39 1
Floriánek Jan CTP CLUB Orech 39 1
Koreš Jirí PC Ceské Budejovice 40 1
21913 Korešová Alena PC Ceské Budejovice 40 1
Lecko Jirí Neregistrovaní 41 1
Lecková Hana Neregistrovaní 41 1
Vácha st. Petr OK Bechovice 42 1
Hrncír Václav OK Bechovice 42 1
21851 Hlavácek Filip OK Bechovice 43 1
Vácha ml. Petr OK Bechovice 43 1
Kulda Jan Neregistrovaní 44 1
Chovanec František Neregistrovaní 44 1
98431 Pažout Josef PC Lipník 45 1
21784 Moucha Jaroslav PC Lipník 45 1
Brož st. Oldrich Neregistrovaní 46 1
23041 Vejmelek Vlastimil Neregistrovaní 46 1
21825 Rendeková Eva Lesklé koule 1.PC Líšnice 47 1
21829 Nováková Mária Lesklé koule 1.PC Líšnice 47 1
21840 Žampach Jirí OK Bechovice 48 1
21842 Pacasová Eva OK Bechovice 48 1
Rehorová Zuzana POP Praha 49 1
Rehorová Denisa POP Praha 49 1
Sevald Zdenek Pétanque Nižbor 50 1
Svoboda Václav Neregistrovaní 50 1
23021 Ondryáš Jirí POP Praha 51 1
Ondryáš Jan Neregistrovaní 51 1
Orság st. Jirí TJ Sokol Repy 52 1
21875 Orságová Marie TJ Sokol Repy 52 1
Brož ml. Oldrich Neregistrovaní 53 1
Urban Zdenek Neregistrovaní 53 1
Fortuník Milan Pétanque Nižbor 54 1
Diviš Antonín Neregistrovaní 54 1
Lanc Petr Neregistrovaní 55 1
Lancová Jaroslava Neregistrovaní 55 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz