Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
97232 Vlk Jaroslav PCBD Brno 1 338.1
96152 Stoklásek Tomáš FNÁKY Brno 1 338.1
Hejl ml. Pavel SLOPE Brno 1 338.1
98418 Pešout Miroslav PC Praha 13 2 235.2
98417 Ružicková Jarmila PC Praha 13 2 235.2
21755 Valenz Lukáš Varan K. Vary 2 235.2
98423 Hašek Milan SLOPE Brno 3 199.92
98472 Haraštová Eva SLOPE Brno 3 199.92
98419 Harašta František SLOPE Brno 3 199.92
98482 Marcián Vladimír HRODE Krumsín 4 176.4
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 4 176.4
98483 Pírek Karel HRODE Krumsín 4 176.4
Hudiková Renata APEC Ceská Trebová 8 117.6
Halamová Marcela APEC Ceská Trebová 8 117.6
Šimková Marta APEC Ceská Trebová 8 117.6
96095 Stejskal František PCBD Brno 8 117.6
Mícek Lukáš PCBD Brno 8 117.6
98488 Konecný Jonáš Kulový Blesk 8 117.6
23021 Ondryáš Jirí POP Praha 8 117.6
23020 Mari Jean POP Praha 8 117.6
Ondryáš Ivan POP Praha 8 117.6
21934 Hudik Jan APEC Ceská Trebová 8 117.6
Halama Tomáš APEC Ceská Trebová 8 117.6
21946 Kríž Radovan APEC Ceská Trebová 8 117.6
Ježek st. Jirí PEK  Stolín 16 92.61
Smola st. Jaroslav PEK  Stolín 16 92.61
20726 Škoda Lubomír PEK  Stolín 16 92.61
98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 16 92.61
96151 Stoklásková Petra FNÁKY Brno 16 92.61
99559 Hrbácek Jan SLOPE Brno 16 92.61
96141 Brezina Jirí HP Trebíc 16 92.61
96121 Roubín Pavel CPK  Podebrady 16 92.61
96125 Nemec Petr CPK  Podebrady 16 92.61
Lepka Josef POP Praha 16 92.61
Štastný Jan PC Lipník 16 92.61
21751 Nývlt Tomáš PEK  Stolín 16 92.61
23087 Cermák Jaroslav POP Praha 16 92.61
98437 Vavrovic Miroslav PC Lipník 16 92.61
Šálová Petra POP Praha 16 92.61
Výška st. Karel 1. Starobrnenský PK 16 92.61
97243 Výška Pavel 1. Starobrnenský PK 16 92.61
Výška ml. Karel 1. Starobrnenský PK 16 92.61
99590 Kacerovský Ivo PC Kolová u KV 16 92.61
99597 Valenta Miroslav PC Kolová u KV 16 92.61
22959 Škarda Jirí PC Kolová u KV 16 92.61
96200 Vlk Pavel POP Praha 16 92.61
21752 Valenz Pavel Varan K. Vary 16 92.61
21840 Žampach Jirí OK Bechovice 16 92.61
98465 Hájek Martin PEK  Stolín 17 1
Kasnarová Iveta PEK  Stolín 17 1
21833 Hrubý Aleš PEK  Stolín 17 1
21753 Valenzová Iva Varan K. Vary 18 1
21756 Valenzová Katerina Varan K. Vary 18 1
Denisovová Helena Varan K. Vary 18 1
99530 Kucera Radomil TJ Sokol Slavkov 19 1
99528 Bayer Miroslav TJ Sokol Slavkov 19 1
Svoboda Jaromír TJ Sokol Slavkov 19 1
Doložílková Jana PCBD Brno 20 1
99502 Kravka Jaroslav SLOPE Brno 20 1
Lužný Jaroslav SLOPE Brno 20 1
Doložílková Marta PCBD Brno 20 1
Kucharík Miroslav SDH Ratišovice 24 1
Kucharík Libor SDH Ratišovice 24 1
Manka Heinz SDH Ratišovice 24 1
Šlapanský ml. Luboš SLOPE Brno 24 1
Šlapanský st. Luboš SLOPE Brno 24 1
Stehlík Jindrich SLOPE Brno 24 1
96024 Stoklásek Petr FNÁKY Brno 24 1
96025 Stoklásková Renata FNÁKY Brno 24 1
20626 Krajícek David FNÁKY Brno 24 1
97240 Petura Jaroslav 1. Starobrnenský PK 24 1
99602 Vahalová Olga 1. Starobrnenský PK 24 1
Lisková Valentýna CPK  Podebrady 24 1
96126 Ambrož Richard CPK  Podebrady 32 1
96117 Šimák Milan CPK  Podebrady 32 1
Pavlícek Ladislav CPK  Podebrady 32 1
99505 Chalupa Jirí PC Lipník 32 1
98457 Muzikant Jaroslav PC Lipník 32 1
20711 Koucký Radek PC Lipník 32 1
97242 Rychtár Karel 1. Starobrnenský PK 32 1
98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrnenský PK 32 1
Urban Ladislav 1. Starobrnenský PK 32 1
Tesar Petr PC Chata Trebíc 32 1
Kousal Leoš Neregistrovaní 32 1
Ondácek Jirí PC Chata Trebíc 32 1
Roupcová Ludmila PC Chata Trebíc 32 1
Roupec Milan PC Chata Trebíc 32 1
Roupcová Petra Neregistrovaní 32 1
Marek Petr PEK  Stolín 32 1
Marková Marie PEK  Stolín 32 1
23117 Nývltová Lenka Neregistrovaní 32 1
23086 Rehor Miroslav POP Praha 32 1
Rehorová Denisa POP Praha 32 1
Klusová Lucie 1. KPK Vrchlabí 32 1
96056 Petržela Miloslav HP Trebíc 32 1
96181 Brezinová Ivana HP Trebíc 32 1
96140 Colakovová Nadežda HP Trebíc 32 1
21937 Hladký Jaroslav APEC Ceská Trebová 49 1
Petrželková Alena APEC Ceská Trebová 49 1
Beranová Kamila APEC Ceská Trebová 49 1
Orság st. Oskar FNÁKY Brno 49 1
96018 Jedlicka Rostislav FNÁKY Brno 49 1
96026 Valášek Jirí FNÁKY Brno 49 1
96109 Hradský Vladimír FNÁKY Brno 49 1
Ohlídalová Alexandra FNÁKY Brno 49 1
Valášková Katerina FNÁKY Brno 49 1
Brož st. Oldrich Vojnuv Mestec 49 1
23041 Vejmelek Vlastimil Vojnuv Mestec 49 1
23033 Brožová Jitka Neregistrovaní 49 1
Brož ml. Oldrich Neregistrovaní 49 1
Šafránek Pavel Neregistrovaní 49 1
23047 Brož Jan Neregistrovaní 49 1
Felcman Miroslav ŽK Havl. Brod 49 1
99522 Duchan Václav ŽK Havl. Brod 49 1
Linek Martin ŽK Havl. Brod 49 1
Franková Libuše HRODE Krumsín 49 1
Janecková Žaneta HRODE Krumsín 49 1
23027 Vysloužil Miroslav HRODE Krumsín 49 1
98312 Konecná Mariana Kulový Blesk 49 1
98311 Konecný Pavel Kulový Blesk 49 1
Kviatkovský Radim Kulový Blesk 49 1
Šedivý Ivan Slovensko 49 1
Šedivý Lubomír Slovensko 49 1
Sobolic Milan Slovensko 49 1
Masarík Jaromír Neregistrovaní 49 1
Masaríková Vera Neregistrovaní 49 1
Demko Štefan Neregistrovaní 49 1
Maša Zdenek Neregistrovaní 49 1
Maša Jaroslav Neregistrovaní 49 1
Petník Tomáš Neregistrovaní 49 1
Hanák David TJ Sokol Slavkov 49 1
99529 Dvorák Josef TJ Sokol Slavkov 49 1
21760 Dvoráková Jarmila TJ Sokol Slavkov 49 1
98476 Hejlová Irena SLOPE Brno 49 1
Hejl st. Pavel SLOPE Brno 49 1
99527 Bayer Milan TJ Sokol Slavkov 49 1
Cermáková Jitka HP Trebíc 49 1
Saláková Helena HP Trebíc 49 1
Houtková Ilona Neregistrovaní 49 1
Colakov Boris HP Trebíc 49 1
99517 Fabík Petr HP Trebíc 49 1
Fabík Martin HP Trebíc 49 1
96196 Fabík Arnošt HP Trebíc 49 1
96190 Fabíková Silvie HP Trebíc 49 1
21746 Fabíková Andrea HP Trebíc 49 1
Kyllar Marian APEC Ceská Trebová 49 1
21939 Blažek Tomáš APEC Ceská Trebová 49 1
Kyllar Marcel APEC Ceská Trebová 49 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz