Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
21757 Mužík Miroslav Varan K. Vary 1 227.7
21753 Valenzová Iva Varan K. Vary 1 227.7
21787 Mužíková Hana Varan K. Vary 1 227.7
21752 Valenz Pavel Varan K. Vary 1 227.7
Ježek st. Jirí PEK  Stolín 2 158.4
Ježek st. Vladislav PEK  Stolín 2 158.4
Smola st. Jaroslav PEK  Stolín 2 158.4
Detre László Hungary 3 134.64
Dubcsik Andrea Hungary 3 134.64
Szabój   Hungary 3 134.64
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 4 118.8
Bytešník Roman PC Carreau Brno 4 118.8
21775 Michálek Jan PC Carreau Brno 4 118.8
Placková Veronika PC Lipník 8 79.2
Šáfr Václav PC Lipník 8 79.2
20714 Chludilová Marie PC Lipník 8 79.2
99590 Kacerovský Ivo PC Kolová u KV 8 79.2
99594 Gubiš Josef PC Kolová u KV 8 79.2
99597 Valenta Miroslav PC Kolová u KV 8 79.2
99502 Kravka Jaroslav SLOPE Brno 8 79.2
99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 8 79.2
Stehlík Jindrich SLOPE Brno 8 79.2
24218 Fuksa Petr Únetice 8 79.2
24224 Kociš Tomáš Únetice 8 79.2
24216 Anderson Ben Únetice 8 79.2
Lapihuska ml. Milan HEJ RUP Roudnice 16 62.37
99540 Lapihuska Robert HEJ RUP Roudnice 16 62.37
Lapihuska st. Milan HEJ RUP Roudnice 16 62.37
21842 Pacasová Eva OK Bechovice 16 62.37
Hlavácek Jakub OK Bechovice 16 62.37
21851 Hlavácek Filip OK Bechovice 16 62.37
96209 Bartoš Martin 1. KPK Vrchlabí 16 62.37
97272 Žižka Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 16 62.37
Vlcková Dana Víden 16 62.37
Krzykwa   Polsko 16 62.37
Sadowski   Polsko 16 62.37
Krzykva Piotr Polsko 16 62.37
Krupica Zbynek PC Carreau Brno 16 62.37
Jurnecková Jindriška PC Carreau Brno 16 62.37
Jurnecková Tereza PC Carreau Brno 16 62.37
98460 Vavrovic Zdenek PC Lipník 16 62.37
Novotný Martin PC Lipník 16 62.37
Morávek Jaroslav PC Lipník 16 62.37
99577 Skála Jaroslav HEJ RUP Roudnice 16 62.37
25044 Jungmann Marek HEJ RUP Roudnice 16 62.37
21836 Piller Tomáš HEJ RUP Roudnice 16 62.37
Biel Boguslaw Žywiec - Polsko 16 62.37
Biel Wieslav Žywiec - Polsko 16 62.37
Biel Wanda Žywiec - Polsko 16 62.37
98480 Petríková Jana PC Lipník 33 1
Petrík Milan PC Lipník 33 1
Tanecek Jirí PC Lipník 33 1
Chamrád Jakub HEJ RUP Roudnice 33 1
Titera Petr HEJ RUP Roudnice 33 1
Zrzavý Jan HEJ RUP Roudnice 33 1
21937 Hladký Jaroslav APEC Ceská Trebová 33 1
Petrželková Alena APEC Ceská Trebová 33 1
Beranová Kamila APEC Ceská Trebová 33 1
21810 Mouchová Kvetoslava PC Lipník 33 1
21805 Reinbergrová Václava PC Lipník 33 1
21807 Puldová Ivana PC Lipník 33 1
98431 Pažout Josef PC Lipník 33 1
Penkava Zdenek PC Lipník 33 1
21811 Pulda Miroš PC Lipník 33 1
98446 Morávek Petr PC Lipník 33 1
99505 Chalupa Jirí PC Lipník 33 1
21784 Moucha Jaroslav PC Lipník 33 1
Skládaný st. Rostislav SLOPE Brno 33 1
Skládaný ml. Rostislav SLOPE Brno 33 1
99559 Hrbácek Jan SLOPE Brno 33 1
Orság st. Jirí TJ Sokol Repy 33 1
Cástka Lubomír TJ Sokol Repy 33 1
Nebeský st. Petr TJ Sokol Repy 33 1
Kyllar Marian APEC Ceská Trebová 33 1
21939 Blažek Tomáš APEC Ceská Trebová 33 1
Kyllar Marcel APEC Ceská Trebová 33 1
Šedivý Ivan Slovensko 33 1
Šedivý Tomáš Slovensko 33 1
Šedivý Lubomír Slovensko 33 1
Lazarová Jana Slovensko 33 1
Zounek Antonín Slovensko 33 1
Kolárik Roman Slovensko 33 1
Krupinski   Polsko 33 1
Krupinska   Polsko 33 1
Darek   Polsko 33 1
21875 Orságová Marie TJ Sokol Repy 33 1
Zelený Jirí TJ Sokol Repy 33 1
Sátrová Jaroslava TJ Sokol Repy 33 1
Selyebi Peterne Hungary 33 1
Sandor Annamaria Hungary 33 1
Szabo Szilárd Hungary 33 1
Bourgin Valery Francie 33 1
Bílling David Francie 33 1
Ríhová Zuzana Neregistrovaní 33 1
Vopelák Petr Neregistrovaní 33 1
Votocek   Neregistrovaní 33 1
Hocke   Neregistrovaní 33 1
Porízek Jan Neregistrovaní 33 1
Medrická Eva Neregistrovaní 33 1
Nedavška Petr Neregistrovaní 33 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz