Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
98423 Hašek Milan SLOPE Brno 1 538.2
97232 Vlk Jaroslav PCBD Brno 1 538.2
96089 Hnilica Pavel PCBD Brno 1 538.2
97297 Šrubaø Jiøí PC Carreau Brno 2 372.6
Šastný Jan PC Lipník 2 372.6
99537 Šrubaø Michal PC Carreau Brno 2 372.6
Jungmann Josef HEJ RUP Roudnice 3 316.71
99512 Kocourek Pavel HEJ RUP Roudnice 3 316.71
Zábojník Jan HEJ RUP Roudnice 3 316.71
97290 Fürst Jiøí CP VARY 4 279.45
97294 Šimek Petr CP VARY 4 279.45
21793 Materna Aleš CP VARY 4 279.45
23086 Øehoø Miroslav POP Praha 5 233.91
23087 Èermák Jaroslav POP Praha 5 233.91
23020 Mari Jean POP Praha 5 233.91
Leonardi Christian Francie 5 233.91
98418 Pešout Miroslav PC Praha 13 6 209.07
98417 Rùžièková Jarmila PC Praha 13 6 209.07
Guziur Jan DPS 6 209.07
21840 Žampach Jiøí OK Bìchovice 7 196.65
Fitzner Robert OK Bìchovice 7 196.65
Fitzner Martin OK Bìchovice 7 196.65
98373 Vokrouhlíková Romana POP Praha 8 186.3
96059 Hanèová Alice 1. KPK Vrchlabí 8 186.3
96034 Bílek Daniel 1. KPK Vrchlabí 8 186.3
96213 Vokrouhlíková Vìra POP Praha 16 151.11
96095 Stejskal František PCBD Brno 16 151.11
Míèek Lukáš PCBD Brno 16 151.11
Gorroòo Rubi PC Lipník 16 151.11
98432 Pažout Pavel PC Lipník 16 151.11
Šálová Petra POP Praha 16 151.11
Musil st. Jiøí PePeK Pernštejn 16 151.11
Husák Vladimír PC Carreau Brno 16 151.11
20701 Režová Šárka PC Carreau Brno 16 151.11
96024 Stoklásek Petr FÒÁKY Brno 16 151.11
96025 Stoklásková Renata FÒÁKY Brno 16 151.11
96152 Stoklásek Tomáš FÒÁKY Brno 16 151.11
96151 Stoklásková Petra FÒÁKY Brno 16 151.11
Hejl ml. Pavel SLOPE Brno 16 151.11
23018 Novotný Vladimír POP Praha 16 151.11
28064 Plaèková Hana PC Lipník 16 151.11
Kovács   Hungary 16 151.11
Tóth Tomas Hungary 16 151.11
Peli   Hungary 16 151.11
Szabó Jószef Hungary 16 151.11
Sjolander Helena Švédsko 16 151.11
Sjolander Jan Švédsko 16 151.11
21743 Kocourek Bedøich Pétanque È. Ráj 16 151.11
Unger Jiøí Pétanque È. Ráj 16 151.11
Ungerová Dana Pétanque È. Ráj 16 151.11
98472 Haraštová Eva SLOPE Brno 32 95.22
98419 Harašta František SLOPE Brno 32 95.22
Šlapanský st. Luboš SLOPE Brno 32 95.22
96108 Hanè Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 32 95.22
Klusová Lucie 1. KPK Vrchlabí 32 95.22
22972 Zirmová Renata 1. KPK Vrchlabí 32 95.22
Skøivánek Miloš POP Praha 32 95.22
Ondryáš Ivan POP Praha 32 95.22
Koscelníková Radka POP Praha 32 95.22
Demèík st. Milan HEJ RUP Roudnice 32 95.22
99574 Demèíková Jiøina HEJ RUP Roudnice 32 95.22
20729 Pohoøalý Dobroslav HEJ RUP Roudnice 32 95.22
21934 Hudik Jan APEC Èeská Tøebová 32 95.22
Hudiková Renata APEC Èeská Tøebová 32 95.22
Šimková Marta APEC Èeská Tøebová 32 95.22
98480 Petøíková Jana PC Lipník 32 95.22
Petøík Milan PC Lipník 32 95.22
Taneèek Jiøí PC Lipník 32 95.22
99532 Michálek Ivo PC Carreau Brno 32 95.22
20702 Michálková Soòa PC Carreau Brno 32 95.22
Krupicová Gabriela PC Carreau Brno 32 95.22
Orság st. Oskar FÒÁKY Brno 32 95.22
20626 Krajíèek David FÒÁKY Brno 32 95.22
Krajíèková Silvie Neregistrovaní 32 95.22
Tichý Pavel DPS 32 95.22
Havlát Martin DPS 32 95.22
Hellinger Petr DPS 32 95.22
23021 Ondryáš Jiøí POP Praha 32 95.22
96130 Lébl Vratislav ÈPK  Podìbrady 32 95.22
Novotný František ÈPK  Podìbrady 32 95.22
21755 Valenz Lukáš Varan K. Vary 32 95.22
21756 Valenzová Kateøina Varan K. Vary 32 95.22
21754 Valenz Jan Varan K. Vary 32 95.22
Denisovová Helena Varan K. Vary 32 95.22
Imlauf st. Jan PC Kolová u KV 32 95.22
99600 Šplíchal Miroslav PC Kolová u KV 32 95.22
99596 Tišer Milan PC Kolová u KV 32 95.22
Mandoiw Sorin Hungary 32 95.22
Pancsits Zsolt Hungary 32 95.22
Horváth Péter Hungary 32 95.22
Wereszczynski   Polsko 32 95.22
Czernichowski   Polsko 32 95.22
Ziolkovski   Polsko 32 95.22
Talosi Kristian Hungary 32 95.22
Fodor Bertalan Hungary 32 95.22
Soltész Gyórgy Hungary 32 95.22
Acsai Eva Hungary 32 95.22
Barkóczi Barbara Hungary 32 95.22
Závodszky Márta Hungary 32 95.22
99502 Kravka Jaroslav SLOPE Brno 69 1
99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 69 1
Stehlík Jindøich SLOPE Brno 69 1
Skládaný st. Rostislav SLOPE Brno 69 1
Skládaný ml. Rostislav SLOPE Brno 69 1
99559 Hrbáèek Jan SLOPE Brno 69 1
98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 69 1
Havlenová Lenka SLOPE Brno 69 1
Šlapanský ml. Luboš SLOPE Brno 69 1
Lapihuska ml. Milan HEJ RUP Roudnice 69 1
99540 Lapihuska Robert HEJ RUP Roudnice 69 1
Lapihuska st. Milan HEJ RUP Roudnice 69 1
99577 Skála Jaroslav HEJ RUP Roudnice 69 1
25044 Jungmann Marek HEJ RUP Roudnice 69 1
21836 Piller Tomáš HEJ RUP Roudnice 69 1
Chamrád Jakub HEJ RUP Roudnice 69 1
Titìra Petr HEJ RUP Roudnice 69 1
Zrzavý Jan HEJ RUP Roudnice 69 1
21937 Hladký Jaroslav APEC Èeská Tøebová 69 1
Petrželková Alena APEC Èeská Tøebová 69 1
Beranová Kamila APEC Èeská Tøebová 69 1
21810 Mouchová Kvìtoslava PC Lipník 69 1
21805 Reinbergrová Václava PC Lipník 69 1
21807 Puldová Ivana PC Lipník 69 1
98431 Pažout Josef PC Lipník 69 1
Pìnkava Zdenìk PC Lipník 69 1
21811 Pulda Miroš PC Lipník 69 1
98446 Morávek Petr PC Lipník 69 1
99505 Chalupa Jiøí PC Lipník 69 1
21784 Moucha Jaroslav PC Lipník 69 1
98460 Vavroviè Zdenìk PC Lipník 69 1
Novotný Martin PC Lipník 69 1
Morávek Jaroslav PC Lipník 69 1
24218 Fuksa Petr Únìtice 69 1
24224 Koèiš Tomáš Únìtice 69 1
24216 Anderson Ben Únìtice 69 1
Krupica Zbynìk PC Carreau Brno 69 1
Jurneèková Jindøiška PC Carreau Brno 69 1
Jurneèková Tereza PC Carreau Brno 69 1
96209 Bartoš Martin 1. KPK Vrchlabí 69 1
97272 Žižka Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 69 1
Vlèková Dana Vídeò 69 1
Axman Jan Bastila Chrudim 69 1
Šauerová Ivana Bastila Chrudim 69 1
Bárta Pavel Bastila Chrudim 69 1
Markytánová Simona PC Èeské Budìjovice 69 1
Markytánová Jana PC Èeské Budìjovice 69 1
Staòková Eva PC Èeské Budìjovice 69 1
Plaèková Veronika PC Lipník 69 1
Šáfr Václav PC Lipník 69 1
20714 Chludilová Marie PC Lipník 69 1
21757 Mužík Miroslav Varan K. Vary 69 1
21753 Valenzová Iva Varan K. Vary 69 1
21787 Mužíková Hana Varan K. Vary 69 1
21752 Valenz Pavel Varan K. Vary 69 1
Biel Boguslaw Žywiec - Polsko 69 1
Biel Wieslav Žywiec - Polsko 69 1
Biel Wanda Žywiec - Polsko 69 1
99590 Kacerovský Ivo PC Kolová u KV 69 1
99594 Gubiš Josef PC Kolová u KV 69 1
99597 Valenta Miroslav PC Kolová u KV 69 1
Kriegelová Petra DPS 69 1
22007 Resl Jan Neregistrovaní 69 1
Zachaø Filip Neregistrovaní 69 1
Orság st. Jiøí TJ Sokol Øepy 69 1
Èástka Lubomír TJ Sokol Øepy 69 1
Nebeský st. Petr TJ Sokol Øepy 69 1
Kyllar Marian APEC Èeská Tøebová 69 1
21939 Blažek Tomáš APEC Èeská Tøebová 69 1
Kyllar Marcel APEC Èeská Tøebová 69 1
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 69 1
Bytešník Roman PC Carreau Brno 69 1
21775 Michálek Jan PC Carreau Brno 69 1
Šedivý Ivan Slovensko 69 1
Šedivý Tomáš Slovensko 69 1
Šedivý Lubomír Slovensko 69 1
Lazarová Jana Slovensko 69 1
Zounek Antonín Slovensko 69 1
Kolárik Roman Slovensko 69 1
Krzykwa   Polsko 69 1
Sadowski   Polsko 69 1
Krzykva Piotr Polsko 69 1
Krupinski   Polsko 69 1
Krupinska   Polsko 69 1
Darek   Polsko 69 1
21842 Pacasová Eva OK Bìchovice 69 1
Hlaváèek Jakub OK Bìchovice 69 1
21851 Hlaváèek Filip OK Bìchovice 69 1
21820 Žùrek Ludìk Lesklé koule 1.PC Líšnice 69 1
21819 Žbánek Karel Lesklé koule 1.PC Líšnice 69 1
21823 Mach Roman Lesklé koule 1.PC Líšnice 69 1
Ježek st. Jiøí PEK  Stolín 69 1
Ježek st. Vladislav PEK  Stolín 69 1
Smola st. Jaroslav PEK  Stolín 69 1
Hásek Jan OK Bìchovice 69 1
Mikula Petr Neregistrovaní 69 1
Ryglová Lenka Neregistrovaní 69 1
21875 Orságová Marie TJ Sokol Øepy 69 1
Zelený Jiøí TJ Sokol Øepy 69 1
Sátrová Jaroslava TJ Sokol Øepy 69 1
Vejrek Petr PEK  Stolín 69 1
Vejrková Pavlína PEK  Stolín 69 1
20726 Škoda Lubomír PEK  Stolín 69 1
Selyebi Peterne Hungary 69 1
Sandor Annamaria Hungary 69 1
Szabo Szilárd Hungary 69 1
Detre László Hungary 69 1
Dubcsik Andrea Hungary 69 1
Szabój   Hungary 69 1
Bourgin Valery Francie 69 1
Bílling David Francie 69 1
Øíhová Zuzana Neregistrovaní 69 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... slapansky@gmail.com

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu.

  • Šlapanký Luboš
  • Pivodova 8
  • IC: 01337483
  • slapansky@gmail.com

    South Korea said that swiss replica watchesSouth Korean President Huang Jiaoan will meet with Peng Si on the 17th, to exchange views on the North Korean nuclear exchange.It is reported that the two sides replica watches ukwill be held at 13:30 local time on the 17th in replica watches Seoul Prime Ministerial Residence held at 15:00 the two sides will jointly release the results of the talks.