Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
96121 Roubín Pavel CPK  Podebrady 1 343.2
96129 Strych Jaromír CPK  Podebrady 1 343.2
96127 Znamínko Václav CPK  Podebrady 1 343.2
97297 Šrubar Jirí PC Carreau Brno 2 237.6
Štastný Jan PC Lipník 2 237.6
99537 Šrubar Michal PC Carreau Brno 2 237.6
96200 Vlk Pavel POP Praha 3 201.96
97232 Vlk Jaroslav PCBD Brno 3 201.96
Hejl ml. Pavel SLOPE Brno 3 201.96
98373 Vokrouhlíková Romana POP Praha 4 178.2
96059 Hancová Alice 1. KPK Vrchlabí 4 178.2
96213 Vokrouhlíková Vera POP Praha 4 178.2
21755 Valenz Lukáš Varan K. Vary 5 149.16
21757 Mužík Miroslav Varan K. Vary 5 149.16
21753 Valenzová Iva Varan K. Vary 5 149.16
98418 Pešout Miroslav PC Praha 13 6 133.32
98417 Ružicková Jarmila PC Praha 13 6 133.32
99496 Drmola Michal HRODE Krumsín 6 133.32
23086 Rehor Miroslav POP Praha 7 125.4
23020 Mari Jean POP Praha 7 125.4
21787 Mužíková Hana Varan K. Vary 7 125.4
21752 Valenz Pavel Varan K. Vary 7 125.4
96125 Nemec Petr CPK  Podebrady 8 118.8
96115 Karbulka Jan CPK  Podebrady 8 118.8
98358 Málek Jirí CPK  Podebrady 8 118.8
Lapihuska ml. Milan HEJ RUP Roudnice 12 96.36
99540 Lapihuska Robert HEJ RUP Roudnice 12 96.36
Lapihuska st. Milan HEJ RUP Roudnice 12 96.36
99532 Michálek Ivo PC Carreau Brno 12 96.36
20702 Michálková Sona PC Carreau Brno 12 96.36
21775 Michálek Jan PC Carreau Brno 12 96.36
21774 Michálek Tomáš PC Carreau Brno 12 96.36
23087 Cermák Jaroslav POP Praha 12 96.36
96108 Hanc Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 12 96.36
Šálová Petra POP Praha 12 96.36
Imlauf st. Jan PC Kolová u KV 12 96.36
99600 Šplíchal Miroslav PC Kolová u KV 12 96.36
99596 Tišer Milan PC Kolová u KV 12 96.36
98482 Marcián Vladimír HRODE Krumsín 16 96.36
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 16 96.36
Bytešník Roman PC Carreau Brno 16 96.36
98437 Vavrovic Miroslav PC Lipník 16 96.36
98460 Vavrovic Zdenek PC Lipník 16 96.36
98457 Muzikant Jaroslav PC Lipník 16 96.36
96126 Ambrož Richard CPK  Podebrady 16 96.36
96117 Šimák Milan CPK  Podebrady 16 96.36
Pavlícek Ladislav CPK  Podebrady 16 96.36
21756 Valenzová Katerina Varan K. Vary 16 96.36
21754 Valenz Jan Varan K. Vary 16 96.36
Denisovová Helena Varan K. Vary 16 96.36
Trage Zdenek AG Foods 44 1
Kapusta Zdenek AG Foods 44 1
Žatecková Mirka AG Foods 44 1
Holemá Dagmar AG Foods 44 1
Habart Jan Neregistrovaní 44 1
Mastný Zdenek Neregistrovaní 44 1
Vasilenko Alexander Neregistrovaní 44 1
Veselá Eva Neregistrovaní 44 1
Minaríková Iveta Neregistrovaní 44 1
Kalistová Radka Neregistrovaní 44 1
Stanková Jana Neregistrovaní 44 1
Bytel Karel Neregistrovaní 44 1
Šeflová Mirka Neregistrovaní 44 1
Vítková Radka Neregistrovaní 44 1
Pleskot Evžen Neregistrovaní 44 1
Sedlák Ludek Neregistrovaní 44 1
Mrázek Michal Neregistrovaní 44 1
Vlach Miloš Neregistrovaní 44 1
21840 Žampach Jirí OK Bechovice 44 1
21842 Pacasová Eva OK Bechovice 44 1
Fitzner Robert OK Bechovice 44 1
Fitzner Martin OK Bechovice 44 1
Šlapanský ml. Luboš SLOPE Brno 44 1
Krupicová Gabriela PC Carreau Brno 44 1
Jurnecková Tereza PC Carreau Brno 44 1
Šimková Dita CP VARY 44 1
99599 Motycka Oldrich CP VARY 44 1
Motycková Hana CP VARY 44 1
Süssner st. Jaroslav CP VARY 44 1
21790 Klímová Dana CP VARY 44 1
21791 Klíma Jirí CP VARY 44 1
99512 Kocourek Pavel HEJ RUP Roudnice 44 1
Fícek Jirí HEJ RUP Roudnice 44 1
Zábojník Jan HEJ RUP Roudnice 44 1
Demcík st. Milan HEJ RUP Roudnice 44 1
99574 Demcíková Jirina HEJ RUP Roudnice 44 1
20729 Pohoralý Dobroslav HEJ RUP Roudnice 44 1
99577 Skála Jaroslav HEJ RUP Roudnice 44 1
25044 Jungmann Marek HEJ RUP Roudnice 44 1
21836 Piller Tomáš HEJ RUP Roudnice 44 1
Chamrád Jakub HEJ RUP Roudnice 44 1
Titera Petr HEJ RUP Roudnice 44 1
Zrzavý Jan HEJ RUP Roudnice 44 1
Mráz Milan DPS 44 1
Šulc Jaroslav Neregistrovaní 44 1
Pondelík I Pavel Neregistrovaní 44 1
99590 Kacerovský Ivo PC Kolová u KV 44 1
99594 Gubiš Josef PC Kolová u KV 44 1
99597 Valenta Miroslav PC Kolová u KV 44 1
96141 Brezina Jirí PC Kolová u KV 44 1
22980 Kyzivát Petr PC Kolová u KV 44 1
22979 Kratochvíl Slavomír PC Kolová u KV 44 1
Gorrono Rubi PC Lipník 44 1
98432 Pažout Pavel PC Lipník 44 1
Morávek Jaroslav PC Lipník 44 1
98431 Pažout Josef PC Lipník 44 1
21784 Moucha Jaroslav PC Lipník 44 1
21811 Pulda Miroš PC Lipník 44 1
21810 Mouchová Kvetoslava PC Lipník 44 1
21805 Reinbergrová Václava PC Lipník 44 1
21807 Puldová Ivana PC Lipník 44 1
98480 Petríková Jana PC Lipník 44 1
Petrík Milan PC Lipník 44 1
Placková Veronika PC Lipník 44 1
98446 Morávek Petr PC Lipník 44 1
99505 Chalupa Jirí PC Lipník 44 1
99551 Tymeš Jirí PC Lipník 44 1
23018 Novotný Vladimír POP Praha 44 1
Nymburský Zdenek CPK  Podebrady 44 1
28064 Placková Hana PC Lipník 44 1
96216 Leiský Leander CTP CLUB Orech 44 1
96202 Leiská Irena CTP CLUB Orech 44 1
Kuznický Jindrich CTP CLUB Orech 44 1
Koreš st. Jirí PC Ceské Budejovice 44 1
21913 Korešová Alena PC Ceské Budejovice 44 1
Koreš ml. Jirí PC Ceské Budejovice 44 1
Motycka Jan Neregistrovaní 44 1
Žák Petr Neregistrovaní 44 1
Weber Jan Neregistrovaní 44 1
23021 Ondryáš Jirí POP Praha 44 1
98423 Hašek Milan SLOPE Brno 44 1
96089 Hnilica Pavel PCBD Brno 44 1
Vána Martin Neregistrovaní 44 1
Vánová Ivana Neregistrovaní 44 1
Vána Aleš Neregistrovaní 44 1
Plášek Petr Neregistrovaní 44 1
Strnadová Katka Neregistrovaní 44 1
Vyhnánková Marcela Neregistrovaní 44 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz