Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
98472 Haraštová Eva SLOPE Brno 1 268.8
98419 Harašta František SLOPE Brno 1 268.8
Šlapanský st. Luboš SLOPE Brno 1 268.8
98423 Hašek Milan SLOPE Brno 2 184.8
96200 Vlk Pavel POP Praha 2 184.8
97232 Vlk Jaroslav PCBD Brno 2 184.8
98482 Marcián Vladimír HRODE Krumsín 3 162.12
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 3 162.12
98483 Pírek Karel HRODE Krumsín 3 162.12
Musil st. Jirí PePeK Pernštejn 4 147
20689 Šeda Zdenek PePeK Pernštejn 4 147
20701 Režová Šárka PC Carreau Brno 4 147
97297 Šrubar Jirí PC Carreau Brno 5 120.12
99537 Šrubar Michal PC Carreau Brno 5 120.12
99532 Michálek Ivo PC Carreau Brno 5 120.12
Skládaný st. Rostislav SLOPE Brno 6 105.84
Skládaný ml. Rostislav SLOPE Brno 6 105.84
99559 Hrbácek Jan SLOPE Brno 6 105.84
96089 Hnilica Pavel PCBD Brno 7 99.12
96152 Stoklásek Tomáš FNÁKY Brno 7 99.12
Hejl ml. Pavel SLOPE Brno 7 99.12
96095 Stejskal František PCBD Brno 8 92.4
Mícek Lukáš PCBD Brno 8 92.4
Rychtecký Petr PCBD Brno 8 92.4
98476 Hejlová Irena SLOPE Brno 12 1
Hejl st. Pavel SLOPE Brno 12 1
21760 Dvoráková Jarmila TJ Sokol Slavkov 12 1
96196 Fabík Arnošt HPC Trebíc 12 1
96190 Fabíková Silvie HPC Trebíc 12 1
21746 Fabíková Andrea HPC Trebíc 12 1
96141 Brezina Jirí HPC Trebíc 12 1
96056 Petržela Miloslav HPC Trebíc 12 1
Vlašic Josef HPC Trebíc 12 1
21937 Hladký Jaroslav APEC Ceská Trebová 12 1
Petrželková Alena APEC Ceská Trebová 12 1
Rypková Jana APEC Ceská Trebová 12 1
99502 Kravka Jaroslav SLOPE Brno 13 1
99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 13 1
Stehlík Jindrich SLOPE Brno 13 1
96024 Stoklásek Petr FNÁKY Brno 14 1
96025 Stoklásková Renata FNÁKY Brno 14 1
96151 Stoklásková Petra FNÁKY Brno 14 1
Brož st. Karel SOKOL Staríc 15 1
Brož ml. Karel SOKOL Staríc 15 1
96230 Kozelský Radomír SOKOL Staríc 15 1
Orság st. Oskar FNÁKY Brno 16 1
96018 Jedlicka Rostislav FNÁKY Brno 16 1
Ohlídalová Alexandra FNÁKY Brno 16 1
98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 28 1
25078 Kindl Pavel SLOPE Brno 28 1
Šlapanský ml. Luboš SLOPE Brno 28 1
98307 Jurišta Kamil TOP Orlová 28 1
21798 Kotas Martin TOP Orlová 28 1
Kuzník Aleš TOP Orlová 28 1
21934 Hudik Jan APEC Ceská Trebová 28 1
Halama Tomáš APEC Ceská Trebová 28 1
Mastík Roman APEC Ceská Trebová 28 1
Kyllar Marian APEC Ceská Trebová 28 1
21939 Blažek Tomáš APEC Ceská Trebová 28 1
Kyllar Marcel APEC Ceská Trebová 28 1
Mracko Marek FNÁKY Brno 28 1
Mracko Michal FNÁKY Brno 28 1
Orság ml. Jirí TJ Sokol Repy 28 1
Hudiková Renata APEC Ceská Trebová 28 1
Halamová Marcela APEC Ceská Trebová 28 1
Šimková Marta APEC Ceská Trebová 28 1
Prát Pavel SLOPE Brno 28 1
Havlenová Lenka SLOPE Brno 28 1
Krbková Kvetoslava SLOPE Brno 28 1
99530 Kucera Radomil TJ Sokol Slavkov 28 1
99528 Bayer Miroslav TJ Sokol Slavkov 28 1
99529 Dvorák Josef TJ Sokol Slavkov 28 1
98379 Puhr Jaromír TOP Orlová 28 1
98378 Puhrová Milada TOP Orlová 28 1
96005 Bukovcík Jan TOP Orlová 28 1
20702 Michálková Sona PC Carreau Brno 28 1
Krupica Zbynek PC Carreau Brno 28 1
Jurnecková Tereza PC Carreau Brno 28 1
Bytešník Roman PC Carreau Brno 28 1
Husák Vladimír PC Carreau Brno 28 1
Musilová Kvetoslava PePeK Pernštejn 28 1
99527 Bayer Milan TJ Sokol Slavkov 28 1
21759 Kohoutek Zdenek TJ Sokol Slavkov 28 1
21808 Bayer Tomáš TJ Sokol Slavkov 28 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz