Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
96059 Hancová Alice 1. KPK Vrchlabí 1 148
96034 Bílek Daniel 1. KPK Vrchlabí 1 148
98358 Málek Jirí CPK  Podebrady 2 103.6
98439 Šolc Filip CPK  Podebrady 2 103.6
96213 Vokrouhlíková Vera POP Praha 3 88.06
21754 Valenz Jan Varan K. Vary 3 88.06
96137 Znamínková Jana CPK  Podebrady 4 77.7
96135 Horáková Radka CPK  Podebrady 4 77.7
96129 Strych Jaromír CPK  Podebrady 5 65.12
96127 Znamínko Václav CPK  Podebrady 5 65.12
23086 Rehor Miroslav POP Praha 6 58.46
Rehorová Denisa POP Praha 6 58.46
25044 Jungmann Marek HEJ RUP Roudnice 7 54.76
21836 Piller Tomáš HEJ RUP Roudnice 7 54.76
99505 Chalupa Jirí PC Lipník 8 51.8
20711 Koucký Radek PC Lipník 8 51.8
Lepka Josef POP Praha 9 39.22
Štastný Jan PC Lipník 9 39.22
99577 Skála Jaroslav HEJ RUP Roudnice 10 39.22
Lapihuska st. Milan HEJ RUP Roudnice 10 39.22
96141 Brezina Jirí HPC Trebíc 11 39.22
96216 Leiský Leander CTP CLUB Orech 11 39.22
96200 Vlk Pavel POP Praha 12 39.22
21840 Žampach Jirí OK Bechovice 12 39.22
98437 Vavrovic Miroslav PC Lipník 13 39.22
98431 Pažout Josef PC Lipník 13 39.22
21842 Pacasová Eva OK Bechovice 14 39.22
Fitzner Robert OK Bechovice 14 39.22
Tanecek Jirí PC Lipník 15 39.22
Tanecková Jaroslava PC Lipník 15 39.22
98480 Petríková Jana PC Lipník 16 39.22
Petrík Milan PC Lipník 16 39.22
96108 Hanc Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 37 1
Klusová Lucie 1. KPK Vrchlabí 37 1
21784 Moucha Jaroslav PC Lipník 37 1
21810 Mouchová Kvetoslava PC Lipník 37 1
Koscelníková Radka POP Praha 37 1
Obrusníková Alena Neregistrovaní 37 1
96181 Brezinová Ivana HPC Trebíc 37 1
96140 Colakovová Nadežda HPC Trebíc 37 1
Vácha st. Petr OK Bechovice 37 1
Hrncír Václav OK Bechovice 37 1
Hlavácek Jakub OK Bechovice 37 1
25052 Hlavácková Heda OK Bechovice 37 1
98465 Hájek Martin PEK  Stolín 37 1
Kasnarová Iveta PEK  Stolín 37 1
25051 Hlavácek Jaroslav OK Bechovice 37 1
21851 Hlavácek Filip OK Bechovice 37 1
96117 Šimák Milan CPK  Podebrady 37 1
Pavlícek Ladislav CPK  Podebrady 37 1
Placková Veronika PC Lipník 37 1
28064 Placková Hana PC Lipník 37 1
Šáfr Václav PC Lipník 37 1
20714 Chludilová Marie PC Lipník 37 1
21820 Žurek Ludek Lesklé koule 1.PC Líšnice 37 1
Žurková Dana Lesklé koule 1.PC Líšnice 37 1
Smola st. Jaroslav PEK  Stolín 37 1
Baldrych Marek PEK  Stolín 37 1
Štáva Milan Neregistrovaní 37 1
Jahn Michal Neregistrovaní 37 1
23021 Ondryáš Jirí POP Praha 37 1
23020 Mari Jean POP Praha 37 1
Jungmann Josef HEJ RUP Roudnice 37 1
99512 Kocourek Pavel HEJ RUP Roudnice 37 1
Demcík st. Milan HEJ RUP Roudnice 37 1
99574 Demcíková Jirina HEJ RUP Roudnice 37 1
96130 Lébl Vratislav CPK  Podebrady 37 1
Novotný František CPK  Podebrady 37 1
Gorrono Rubi PC Lipník 37 1
98432 Pažout Pavel PC Lipník 37 1
Novotný Martin PC Lipník 37 1
Morávek Jaroslav PC Lipník 37 1
Lapihuska ml. Milan HEJ RUP Roudnice 37 1
99540 Lapihuska Robert HEJ RUP Roudnice 37 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz