Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
98423 Hašek Milan SLOPE Brno 1 332.8
96089 Hnilica Pavel PCBD Brno 1 332.8
98482 Marcián Vladimír HRODE Krumsín 2 230.4
99496 Drmola Michal HRODE Krumsín 2 230.4
Ferlay Franc Francie 3 195.84
Hapiot Michael Francie 3 195.84
Tichý Pavel DPS 4 172.8
Guziur Jan DPS 4 172.8
20700 Bytešníková Zlatuše PC Carreau Brno 8 115.2
Benjamin   Francie 8 115.2
99537 Šrubar Michal PC Carreau Brno 8 115.2
99532 Michálek Ivo PC Carreau Brno 8 115.2
98418 Pešout Miroslav PC Praha 13 8 115.2
98417 Ružicková Jarmila PC Praha 13 8 115.2
Bytešník Roman PC Carreau Brno 8 115.2
Husák Vladimír PC Carreau Brno 8 115.2
Ježek st. Jirí PEK  Stolín 16 93.44
Ježek st. Vladislav PEK  Stolín 16 93.44
Šlapanský ml. Luboš SLOPE Brno 16 93.44
Šlapanský st. Luboš SLOPE Brno 16 93.44
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 16 93.44
20702 Michálková Sona PC Carreau Brno 16 93.44
Smola st. Jaroslav PEK  Stolín 16 93.44
20726 Škoda Lubomír PEK  Stolín 16 93.44
96152 Stoklásek Tomáš FNÁKY Brno 16 93.44
Hejl ml. Pavel SLOPE Brno 16 93.44
21751 Nývlt Tomáš PEK  Stolín 16 93.44
23117 Nývltová Lenka Neregistrovaní 16 93.44
99527 Bayer Milan TJ Sokol Slavkov 16 93.44
Havlenová Lenka SLOPE Brno 16 93.44
Musil st. Jirí PePeK Pernštejn 16 93.44
20689 Šeda Zdenek PePeK Pernštejn 16 93.44
Cástka Lubomír TJ Sokol Repy 32 58.88
Nebeský st. Petr TJ Sokol Repy 32 58.88
98379 Puhr Jaromír TOP Orlová 32 58.88
98378 Puhrová Milada TOP Orlová 32 58.88
Skládaný st. Rostislav SLOPE Brno 32 58.88
Skládaný ml. Rostislav SLOPE Brno 32 58.88
Roupec Milan PC Chata Trebíc 32 58.88
Roupcová Petra Neregistrovaní 32 58.88
Ježková Kristína Neregistrovaní 32 58.88
Menšík Michal Neregistrovaní 32 58.88
98373 Vokrouhlíková Romana POP Praha 32 58.88
97232 Vlk Jaroslav PCBD Brno 32 58.88
98483 Pírek Karel HRODE Krumsín 32 58.88
Franková Liba Neregistrovaní 32 58.88
97297 Šrubar Jirí PC Carreau Brno 32 58.88
Žižka Josef Neregistrovaní 32 58.88
98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrnenský PK 32 58.88
Hanel Jaroslav Neregistrovaní 32 58.88
Kyllar Marcel APEC Ceská Trebová 32 58.88
Beranová Kamila APEC Ceská Trebová 32 58.88
98472 Haraštová Eva SLOPE Brno 32 58.88
98419 Harašta František SLOPE Brno 32 58.88
96024 Stoklásek Petr FNÁKY Brno 32 58.88
96025 Stoklásková Renata FNÁKY Brno 32 58.88
Brož ml. Oldrich Neregistrovaní 32 58.88
Šafránek Pavel Neregistrovaní 32 58.88
21937 Hladký Jaroslav APEC Ceská Trebová 32 58.88
Petrželková Alena APEC Ceská Trebová 32 58.88
Brož st. Oldrich Neregistrovaní 32 58.88
23041 Vejmelek Vlastimil Neregistrovaní 32 58.88
Hanák David TJ Sokol Slavkov 32 58.88
21808 Bayer Tomáš TJ Sokol Slavkov 32 58.88
Orság st. Jirí TJ Sokol Repy 64 1
21875 Orságová Marie TJ Sokol Repy 64 1
Calimero   Francie 64 1
Alexandra   Neregistrovaní 64 1
99530 Kucera Radomil TJ Sokol Slavkov 64 1
21759 Kohoutek Zdenek TJ Sokol Slavkov 64 1
99528 Bayer Miroslav TJ Sokol Slavkov 64 1
Svoboda Jaromír TJ Sokol Slavkov 64 1
99529 Dvorák Josef TJ Sokol Slavkov 64 1
21760 Dvoráková Jarmila TJ Sokol Slavkov 64 1
Varecka Oldrich Neregistrovaní 64 1
Šnek Petr Neregistrovaní 64 1
21939 Blažek Tomáš APEC Ceská Trebová 64 1
Šimková Marta APEC Ceská Trebová 64 1
Lustyk Lukáš APEC Ceská Trebová 64 1
Jurácková Katerina APEC Ceská Trebová 64 1
Krupicová Gabriela PC Carreau Brno 64 1
Jurnecková Tereza PC Carreau Brno 64 1
Belušová Jitka PePeK Pernštejn 64 1
Stloukal Jan PePeK Pernštejn 64 1
Musilová Kvetoslava PePeK Pernštejn 64 1
Vašulka Tom Neregistrovaní 64 1
Cajová Lenka Neregistrovaní 64 1
Rombergová Anna Neregistrovaní 64 1
98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 64 1
96151 Stoklásková Petra FNÁKY Brno 64 1
Linduška st. Petr KLIP Litovel 64 1
21862 Valenta Jirí KLIP Litovel 64 1
21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel 64 1
21858 Lindušková Vlasta KLIP Litovel 64 1
21763 Bayerová Eva TJ Sokol Slavkov 64 1
21853 Bayer Filip TJ Sokol Slavkov 64 1
24256 Hanel František Neregistrovaní 64 1
24254 Hanel Ondrej Neregistrovaní 64 1
Nárožný Ondrej Neregistrovaní 64 1
Moucka Martin Neregistrovaní 64 1
Moucka Petr Neregistrovaní 64 1
Látal Vladislav Neregistrovaní 64 1
Hloušek Jirí Neregistrovaní 64 1
Moucka st. Zdenek Neregistrovaní 64 1
Urban Tomáš PePeK Pernštejn 64 1
Pernštejnský Vlasta Neregistrovaní 64 1
23033 Brožová Jitka Neregistrovaní 64 1
23047 Brož Jan Neregistrovaní 64 1
Martínek Jirí Neregistrovaní 64 1
Holub Tomáš Neregistrovaní 64 1
96190 Fabíková Silvie HPC Trebíc 64 1
21746 Fabíková Andrea HPC Trebíc 64 1
Štrachota Kamil Neregistrovaní 64 1
Indrák Miloš Neregistrovaní 64 1
Chmelík David Neregistrovaní 64 1
Chytil David Neregistrovaní 64 1
21816 Defer Thierry PePeK Pernštejn 64 1
Škrabal Jakub Neregistrovaní 64 1
Vanecek Petr Neregistrovaní 64 1
Vanecková Ivona Neregistrovaní 64 1
Koudelka Petr Neregistrovaní 64 1
Tesaríková Isabela Neregistrovaní 64 1
Pfeifer Roman Neregistrovaní 64 1
Pfeiferová Jitka Neregistrovaní 64 1
Výška st. Karel 1. Starobrnenský PK 64 1
96100 Dohnal Karel POP Praha 64 1
?   Neregistrovaní 64 1
?   Neregistrovaní 64 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz