Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
98423 Hašek Milan SLOPE Brno 1 371.2
98472 Haraštová Eva SLOPE Brno 1 371.2
96200 Vlk Pavel POP Praha 2 256
96059 Hancová Alice 1. KPK Vrchlabí 2 256
21757 Mužík Miroslav Varan K. Vary 3 225.28
21756 Valenzová Katerina Varan K. Vary 3 225.28
21787 Mužíková Hana Varan K. Vary 4 204.8
21754 Valenz Jan Varan K. Vary 4 204.8
23020 Mari Jean POP Praha 8 128
Šálová Petra POP Praha 8 128
98418 Pešout Miroslav PC Praha 13 8 128
98417 Ružicková Jarmila PC Praha 13 8 128
21939 Blažek Tomáš APEC Ceská Trebová 8 128
Šimková Marta APEC Ceská Trebová 8 128
21753 Valenzová Iva Varan K. Vary 8 128
21752 Valenz Pavel Varan K. Vary 8 128
Husák Vladimír PC Carreau Brno 16 106.24
Musilová Kvetoslava PePeK Pernštejn 16 106.24
21937 Hladký Jaroslav APEC Ceská Trebová 16 106.24
Beranová Kamila APEC Ceská Trebová 16 106.24
98373 Vokrouhlíková Romana POP Praha 16 106.24
97232 Vlk Jaroslav PCBD Brno 16 106.24
Hejl ml. Pavel SLOPE Brno 16 106.24
Vejrková Pavlína PEK  Stolín 16 106.24
20726 Škoda Lubomír PEK  Stolín 16 106.24
97297 Šrubar Jirí PC Carreau Brno 16 106.24
Jurnecková Jindriška PC Carreau Brno 16 106.24
21755 Valenz Lukáš Varan K. Vary 16 106.24
Denisovová Helena Varan K. Vary 16 106.24
99532 Michálek Ivo PC Carreau Brno 16 106.24
Jurnecková Tereza PC Carreau Brno 16 106.24
21784 Moucha Jaroslav PC Lipník 16 106.24
21810 Mouchová Kvetoslava PC Lipník 16 106.24
98379 Puhr Jaromír TOP Orlová 32 69.12
98378 Puhrová Milada TOP Orlová 32 69.12
Skládaný ml. Rostislav SLOPE Brno 32 69.12
21796 Hašková Petra SLOPE Brno 32 69.12
Koreš st. Jirí PC Ceské Budejovice 32 69.12
21913 Korešová Alena PC Ceské Budejovice 32 69.12
96005 Bukovcík Jan TOP Orlová 32 69.12
10045 Borová Jana TOP Orlová 32 69.12
96025 Stoklásková Renata FNÁKY Brno 32 69.12
96152 Stoklásek Tomáš FNÁKY Brno 32 69.12
23086 Rehor Miroslav POP Praha 32 69.12
Rehorová Zuzana POP Praha 32 69.12
97242 Rychtár Karel 1. Starobrnenský PK 32 69.12
98305 Rychtárová Stanislava 1. Starobrnenský PK 32 69.12
97294 Šimek Petr CP VARY 32 69.12
Šimková Dita CP VARY 32 69.12
Süssnerová st. Anna CP VARY 32 69.12
Süssner ml. Jaroslav CP VARY 32 69.12
98480 Petríková Jana PC Lipník 32 69.12
Petrík Milan PC Lipník 32 69.12
96190 Fabíková Silvie HPC Trebíc 32 69.12
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 32 69.12
98482 Marcián Vladimír HRODE Krumsín 32 69.12
98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrnenský PK 32 69.12
96213 Vokrouhlíková Vera POP Praha 32 69.12
96108 Hanc Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 32 69.12
99528 Bayer Miroslav TJ Sokol Slavkov 32 69.12
Belušová Jitka PePeK Pernštejn 32 69.12
98460 Vavrovic Zdenek PC Lipník 32 69.12
Placková Veronika PC Lipník 32 69.12
Mastík Roman APEC Ceská Trebová 32 69.12
Stránská Blanka APEC Ceská Trebová 32 69.12
98312 Konecná Mariana Kulový Blesk 64 1
98311 Konecný Pavel Kulový Blesk 64 1
23087 Cermák Jaroslav POP Praha 64 1
Klusová Lucie 1. KPK Vrchlabí 64 1
Brož st. Karel SOKOL Staríc 64 1
97262 Žídková Lenka SOKOL Staríc 64 1
Brožová Magda SOKOL Staríc 64 1
Brož ml. Karel SOKOL Staríc 64 1
Poštulka Petr Kulový Blesk 64 1
Poštulková Hana Kulový Blesk 64 1
Hrncír Václav OK Bechovice 64 1
Prošková Jitka OK Bechovice 64 1
99599 Motycka Oldrich CP VARY 64 1
Motycková Hana CP VARY 64 1
99529 Dvorák Josef TJ Sokol Slavkov 64 1
21760 Dvoráková Jarmila TJ Sokol Slavkov 64 1
21811 Pulda Miroš PC Lipník 64 1
Puldová Zuzana Neregistrovaní 64 1
Vácha st. Petr OK Bechovice 64 1
Hrncírová Ivana OK Bechovice 64 1
21934 Hudik Jan APEC Ceská Trebová 64 1
Hudiková Renata APEC Ceská Trebová 64 1
Brezinová Karolína HPC Trebíc 64 1
98488 Konecný Jonáš Kulový Blesk 64 1
Mícek Lukáš PCBD Brno 64 1
96140 Colakovová Nadežda HPC Trebíc 64 1
21863 Valenta Tomáš KLIP Litovel 64 1
21858 Lindušková Vlasta KLIP Litovel 64 1
Kyllar Marian APEC Ceská Trebová 64 1
Jurácková Katerina APEC Ceská Trebová 64 1
99537 Šrubar Michal PC Carreau Brno 64 1
21813 Šrubarová Hana PC Carreau Brno 64 1
Krupica Zbynek PC Carreau Brno 64 1
Krupicová Barbora PC Carreau Brno 64 1
99500 Hašková Vlastimila SLOPE Brno 64 1
Skládaný st. Rostislav SLOPE Brno 64 1
21946 Kríž Radovan APEC Ceská Trebová 64 1
Rypková Jana APEC Ceská Trebová 64 1
21774 Michálek Tomáš PC Carreau Brno 64 1
Krupicová Gabriela PC Carreau Brno 64 1
Skalský Pavel PC Carreau Brno 64 1
98432 Pažout Pavel PC Lipník 64 1
21807 Puldová Ivana PC Lipník 64 1
Halama Tomáš APEC Ceská Trebová 64 1
Halamová Marcela APEC Ceská Trebová 64 1
98431 Pažout Josef PC Lipník 64 1
21805 Reinbergrová Václava PC Lipník 64 1
23018 Novotný Vladimír POP Praha 64 1
Reinbergrová Vendula PC Lipník 64 1
98465 Hájek Martin PEK  Stolín 64 1
Kasnarová Iveta PEK  Stolín 64 1
98419 Harašta František SLOPE Brno 64 1
98473 Haraštová Sylvie SLOPE Brno 64 1
98476 Hejlová Irena SLOPE Brno 64 1
Hejl st. Pavel SLOPE Brno 64 1
21840 Žampach Jirí OK Bechovice 64 1
21842 Pacasová Eva OK Bechovice 64 1
96141 Brezina Jirí HPC Trebíc 64 1
96181 Brezinová Ivana HPC Trebíc 64 1
98458 Muzikantová Nadežda PC Lipník 64 1
98457 Muzikant Jaroslav PC Lipník 64 1
20702 Michálková Sona PC Carreau Brno 64 1
21775 Michálek Jan PC Carreau Brno 64 1
96024 Stoklásek Petr FNÁKY Brno 64 1
96151 Stoklásková Petra FNÁKY Brno 64 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz