Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
98312 Konecná Mariana Kulový Blesk 1 115.2
98311 Konecný Pavel Kulový Blesk 1 115.2
Poštulka Petr Kulový Blesk 1 115.2
21863 Valenta Tomáš KLIP Litovel 2 76.8
Kraus Jan KLIP Litovel 2 76.8
Linduška ml. Petr Neregistrovaní 2 76.8
98379 Puhr Jaromír TOP Orlová 3 62.4
98378 Puhrová Milada TOP Orlová 3 62.4
96005 Bukovcík Jan TOP Orlová 3 62.4
Biel Boguslaw Žywiec - Polsko 4 52.8
Sliž Andrzej Žywiec - Polsko 4 52.8
Sliž Jendrzej Žywiec - Polsko 4 52.8
27019 Polák Miloš Neregistrovaní 8 38.4
27020 Polák Aleš Neregistrovaní 8 38.4
Dobrovítovský Pavel Neregistrovaní 8 38.4
96200 Vlk Pavel POP Praha 8 38.4
97232 Vlk Jaroslav PCBD Brno 8 38.4
96108 Hanc Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 8 38.4
98465 Hájek Martin PEK  Stolín 8 38.4
20726 Škoda Lubomír PEK  Stolín 8 38.4
Kasnarová Iveta PEK  Stolín 8 38.4
21934 Hudik Jan APEC Ceská Trebová 8 38.4
Halama Tomáš APEC Ceská Trebová 8 38.4
Mastík Roman APEC Ceská Trebová 8 38.4
99532 Michálek Ivo PC Carreau Brno 16 25.92
20702 Michálková Sona PC Carreau Brno 16 25.92
Jurnecková Tereza PC Carreau Brno 16 25.92
Šimková Dita CP VARY 16 25.92
99599 Motycka Oldrich CP VARY 16 25.92
Motycková Hana CP VARY 16 25.92
Linduška st. Petr KLIP Litovel 16 25.92
21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel 16 25.92
21858 Lindušková Vlasta KLIP Litovel 16 25.92
96089 Hnilica Pavel PCBD Brno 16 25.92
Mícek Lukáš PCBD Brno 16 25.92
99502 Kravka Jaroslav SLOPE Brno 16 25.92
Kyllar Marian APEC Ceská Trebová 16 25.92
21937 Hladký Jaroslav APEC Ceská Trebová 16 25.92
21939 Blažek Tomáš APEC Ceská Trebová 16 25.92
98482 Marcián Vladimír HRODE Krumsín 16 25.92
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 16 25.92
22953 Drmola David HRODE Krumsín 16 25.92
Biel Wanda Žywiec - Polsko 16 25.92
Sliž Wiola Žywiec - Polsko 16 25.92
Fengler Konrad Žywiec - Polsko 16 25.92
Hudiková Renata APEC Ceská Trebová 16 25.92
Halamová Marcela APEC Ceská Trebová 16 25.92
Šimková Marta APEC Ceská Trebová 16 25.92
Krupicová Gabriela PC Carreau Brno 32 1
Jurnecková Jindriška PC Carreau Brno 32 1
Skalský Pavel PC Carreau Brno 32 1
Orság st. Oskar FNÁKY Brno 32 1
Ohlídalová Alexandra FNÁKY Brno 32 1
20626 Krajícek David FNÁKY Brno 32 1
Süssnerová st. Anna CP VARY 32 1
Süssner st. Jaroslav CP VARY 32 1
Süssner ml. Jaroslav CP VARY 32 1
Koreš st. Jirí PC Ceské Budejovice 32 1
21913 Korešová Alena PC Ceské Budejovice 32 1
Koreš ml. Jirí Neregistrovaní 32 1
Výška st. Karel 1. Starobrnenský PK 32 1
97243 Výška Pavel 1. Starobrnenský PK 32 1
Výška ml. Karel 1. Starobrnenský PK 32 1
10045 Borová Jana TOP Orlová 32 1
98488 Konecný Jonáš Kulový Blesk 32 1
Vejrková Pavlína PEK  Stolín 32 1
99603 Vajcner Pavel 1. Starobrnenský PK 32 1
26079 Janda Josef Neregistrovaní 32 1
27014 Nemec Vladimír Neregistrovaní 32 1
Šafránek Jirí Neregistrovaní 32 1
Šafránek Petr Neregistrovaní 32 1
Šafránek Jakub Neregistrovaní 32 1
Klusová Lucie 1. KPK Vrchlabí 32 1
21840 Žampach Jirí OK Bechovice 32 1
21842 Pacasová Eva OK Bechovice 32 1
96024 Stoklásek Petr FNÁKY Brno 32 1
96152 Stoklásek Tomáš FNÁKY Brno 32 1
Hejl ml. Pavel SLOPE Brno 32 1
98480 Petríková Jana PC Lipník 32 1
Petrík Milan PC Lipník 32 1
98437 Vavrovic Miroslav PC Lipník 32 1
23086 Rehor Miroslav POP Praha 32 1
23020 Mari Jean POP Praha 32 1
23018 Novotný Vladimír POP Praha 32 1
98418 Pešout Miroslav PC Praha 13 32 1
98417 Ružicková Jarmila PC Praha 13 32 1
99496 Drmola Michal HRODE Krumsín 32 1
97290 Fürst Jirí CP VARY 32 1
97294 Šimek Petr CP VARY 32 1
21793 Materna Aleš CP VARY 32 1
Jurácková Katerina APEC Ceská Trebová 32 1
Stránská Blanka APEC Ceská Trebová 32 1
Beranová Kamila APEC Ceská Trebová 32 1
21757 Mužík Miroslav Varan K. Vary 32 1
21753 Valenzová Iva Varan K. Vary 32 1
21756 Valenzová Katerina Varan K. Vary 32 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz