Licence Příjmení Jméno Klub Umístění Body Bonus
21755 Valenz Lukáš Varan K. Vary 1 303.6
21752 Valenz Pavel Varan K. Vary 1 303.6
Denisovová Helena Varan K. Vary 1 303.6
96025 Stoklásková Renata FNÁKY Brno 2 211.2
98476 Hejlová Irena SLOPE Brno 2 211.2
96151 Stoklásková Petra FNÁKY Brno 2 211.2
Hejl st. Pavel SLOPE Brno 3 179.52
98304 Urbanová Bronislava 1. Starobrnenský PK 3 179.52
99528 Bayer Miroslav TJ Sokol Slavkov 3 179.52
98373 Vokrouhlíková Romana POP Praha 4 158.4
96059 Hancová Alice 1. KPK Vrchlabí 4 158.4
96213 Vokrouhlíková Vera POP Praha 4 158.4
97290 Fürst Jirí CP VARY 8 105.6
97294 Šimek Petr CP VARY 8 105.6
21793 Materna Aleš CP VARY 8 105.6
98418 Pešout Miroslav PC Praha 13 8 105.6
98417 Ružicková Jarmila PC Praha 13 8 105.6
99496 Drmola Michal HRODE Krumsín 8 105.6
23086 Rehor Miroslav POP Praha 8 105.6
23020 Mari Jean POP Praha 8 105.6
23018 Novotný Vladimír POP Praha 8 105.6
Orság st. Oskar FNÁKY Brno 8 105.6
Ohlídalová Alexandra FNÁKY Brno 8 105.6
20626 Krajícek David FNÁKY Brno 8 105.6
98465 Hájek Martin PEK  Stolín 16 83.16
20726 Škoda Lubomír PEK  Stolín 16 83.16
Kasnarová Iveta PEK  Stolín 16 83.16
Hudiková Renata APEC Ceská Trebová 16 83.16
Halamová Marcela APEC Ceská Trebová 16 83.16
Šimková Marta APEC Ceská Trebová 16 83.16
98482 Marcián Vladimír HRODE Krumsín 16 83.16
99555 Pírek Martin HRODE Krumsín 16 83.16
22953 Drmola David HRODE Krumsín 16 83.16
21934 Hudik Jan APEC Ceská Trebová 16 83.16
Halama Tomáš APEC Ceská Trebová 16 83.16
Mastík Roman APEC Ceská Trebová 16 83.16
96200 Vlk Pavel POP Praha 16 83.16
97232 Vlk Jaroslav PCBD Brno 16 83.16
96108 Hanc Jaroslav 1. KPK Vrchlabí 16 83.16
98480 Petríková Jana PC Lipník 16 83.16
Petrík Milan PC Lipník 16 83.16
98437 Vavrovic Miroslav PC Lipník 16 83.16
96024 Stoklásek Petr FNÁKY Brno 16 83.16
96152 Stoklásek Tomáš FNÁKY Brno 16 83.16
Hejl ml. Pavel SLOPE Brno 16 83.16
21757 Mužík Miroslav Varan K. Vary 16 83.16
21753 Valenzová Iva Varan K. Vary 16 83.16
21756 Valenzová Katerina Varan K. Vary 16 83.16
Kyllar Marian APEC Ceská Trebová 44 1
21937 Hladký Jaroslav APEC Ceská Trebová 44 1
21939 Blažek Tomáš APEC Ceská Trebová 44 1
96089 Hnilica Pavel PCBD Brno 44 1
Mícek Lukáš PCBD Brno 44 1
99502 Kravka Jaroslav SLOPE Brno 44 1
Jurácková Katerina APEC Ceská Trebová 44 1
Stránská Blanka APEC Ceská Trebová 44 1
Beranová Kamila APEC Ceská Trebová 44 1
98460 Vavrovic Zdenek PC Lipník 44 1
Kocír Vladimír Neregistrovaní 44 1
28064 Placková Hana PC Lipník 44 1
21787 Mužíková Hana Varan K. Vary 44 1
21754 Valenz Jan Varan K. Vary 44 1
Kocírová Renata APEC Ceská Trebová 44 1
Šafránek Jirí Neregistrovaní 44 1
Šafránek Petr Neregistrovaní 44 1
Šafránek Jakub Neregistrovaní 44 1
Klusová Lucie 1. KPK Vrchlabí 44 1
21840 Žampach Jirí OK Bechovice 44 1
21842 Pacasová Eva OK Bechovice 44 1
27019 Polák Miloš Neregistrovaní 44 1
27020 Polák Aleš Neregistrovaní 44 1
Dobrovítovský Pavel Neregistrovaní 44 1
Koreš st. Jirí PC Ceské Budejovice 44 1
21913 Korešová Alena PC Ceské Budejovice 44 1
Koreš ml. Jirí Neregistrovaní 44 1
Biel Boguslaw Žywiec - Polsko 44 1
Sliž Andrzej Žywiec - Polsko 44 1
Sliž Jendrzej Žywiec - Polsko 44 1
Biel Wieslav Žywiec - Polsko 44 1
Klimek Jan Žywiec - Polsko 44 1
Zielinsky Andrzej Žywiec - Polsko 44 1
Dominick Eugeniusz Žywiec - Polsko 44 1
Adamczyk Edward Žywiec - Polsko 44 1
Pekalski Ryszard Žywiec - Polsko 44 1
Biel Wanda Žywiec - Polsko 44 1
Sliž Wiola Žywiec - Polsko 44 1
Fengler Konrad Žywiec - Polsko 44 1
98312 Konecná Mariana Kulový Blesk 44 1
98311 Konecný Pavel Kulový Blesk 44 1
Poštulka Petr Kulový Blesk 44 1
Kviatkovský Radim Kulový Blesk 44 1
Kviatkovský David Neregistrovaní 44 1
Slavík Tomáš Neregistrovaní 44 1
98458 Muzikantová Nadežda PC Lipník 44 1
98457 Muzikant Jaroslav PC Lipník 44 1
20711 Koucký Radek PC Lipník 44 1
10045 Borová Jana TOP Orlová 44 1
98488 Konecný Jonáš Kulový Blesk 44 1
Vejrková Pavlína PEK  Stolín 44 1
98307 Jurišta Kamil TOP Orlová 44 1
21798 Kotas Martin TOP Orlová 44 1
Kuzník Aleš Neregistrovaní 44 1
98379 Puhr Jaromír TOP Orlová 44 1
98378 Puhrová Milada TOP Orlová 44 1
96005 Bukovcík Jan TOP Orlová 44 1
Linduška st. Petr KLIP Litovel 44 1
21861 Škobrtal Petr KLIP Litovel 44 1
21858 Lindušková Vlasta KLIP Litovel 44 1
21863 Valenta Tomáš KLIP Litovel 44 1
Kraus Jan KLIP Litovel 44 1
Linduška ml. Petr Neregistrovaní 44 1
Výška st. Karel 1. Starobrnenský PK 44 1
97243 Výška Pavel 1. Starobrnenský PK 44 1
Výška ml. Karel 1. Starobrnenský PK 44 1
99603 Vajcner Pavel 1. Starobrnenský PK 44 1
26079 Janda Josef Neregistrovaní 44 1
27014 Nemec Vladimír Neregistrovaní 44 1
99532 Michálek Ivo PC Carreau Brno 44 1
20702 Michálková Sona PC Carreau Brno 44 1
Jurnecková Tereza PC Carreau Brno 44 1
21775 Michálek Jan PC Carreau Brno 44 1
21774 Michálek Tomáš PC Carreau Brno 44 1
Jurnecková Jindriška PC Carreau Brno 44 1
Krupicová Gabriela PC Carreau Brno 44 1
Krupicová Barbora PC Carreau Brno 44 1
Skalský Pavel PC Carreau Brno 44 1
Šimková Dita CP VARY 44 1
99599 Motycka Oldrich CP VARY 44 1
Motycková Hana CP VARY 44 1
Süssnerová st. Anna CP VARY 44 1
Süssner st. Jaroslav CP VARY 44 1
Süssner ml. Jaroslav CP VARY 44 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz