Datum Turnaj Místo Umístění Body Bonus
16.03.2002 MPO Brno - Slatina 9 72.27
20.04.2002 MCR žen Lednice - zámecký park 8 84
04.05.2002 MPO Brno - Slatina 26 1
04.05.2002 VC Algida Brno - Slatina 14 1
11.05.2002 Chateau Námešt Námešt na Hané 3 179.52
12.05.2002 MCR smíšených dvojic Námešt na Hané 32 69.12
24.05.2002 O medvedovu tlapku Smrcek u Pernštejna 16 1
25.05.2002 O pohár obráncu Vollandtovy brány Smrcek u Pernštejna 32 58.88
25.05.2002 O pohár uhlíre Venavy Smrcek u Pernštejna 36 1
13.07.2002 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 32 1
13.07.2002 Vo Jarinku Hartvíkovice 16 21.78
14.07.2002 Supermeele Hartvíkovice 9 5.6
20.07.2002 Krumsínská HRODA III.rocník Krumsín 6 61.2
03.08.2002 Mix Gril farma Bolka Polívky 51 1
17.08.2002 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 32 99.36
18.08.2002 Vendeta Brno - Slatina 29 1
07.09.2002 Reg. kolo MCR dvojic - Morava Brno - Slatina 34 1
07.09.2002 Reg. kolo MCR dvojic - Morava B Brno - Slatina 1 28
14.09.2002 O plný pohár barona Trencka Brno-Lužánky 2 81.6
26.10.2002 Zlaté prasátko Brno - Slatina 7 153.9
25.01.2003 Golden Boule Hala Troja Praha 16 77.55
01.05.2003 VC ARTIDA Brno - Slatina 18 1
01.05.2003 Turnaj "ALGIDA" - turnaj junioru Brno - Slatina 5 1
17.05.2003 MCR žen Podebrady 12 0
07.06.2003 Velká cena REDA Brno - Slatina 2 67.2
28.06.2003 MCR - dvojice Ceská Trebová 80 1
05.07.2003 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 64 1
19.07.2003 Krumsínská HRODA Krumsín 16 36.48
16.08.2003 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 87 1
16.08.2003 R.Jelínek CUP Slavkov u Brna 48 1
13.09.2003 MCR smíšených dvojic Orech 65 1
20.09.2003 O pohár barona Trencka Brno-Lužánky 32 1
25.10.2003 O zlaté prasátko Brno - Slatina 7 176.7
28.02.2004 Pohár mesta PREROVA - krytá hala! Výstavište Prerov 32 1
10.04.2004 M.P.O. Velká cena RADEGAST Brno - Slatina 43 1
17.04.2004 Velikonocní turnaj Vojnuv Mestec; hrište za sokol 26 1
17.04.2004 Velikonocní turnaj B Vojnuv Mestec; hrište za sokol 13 1
15.05.2004 MCR žen Námešt na Hané 20 0
29.05.2004 MCR trojic - reg.kolo VÝCHOD Brno-Utechov 28 0
10.07.2004 Vo Jarinovy koule - 8.rocník Hartvíkovická pláž 72 1
24.07.2004 Krumsínská HRODA Krumsín 16 1
07.08.2004 Grand Prix d'Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 60 1
07.08.2004 Grand Prix d'Austerlitz "B" Slavkov u Brna, zámecký park 8 19.5
11.09.2004 MCR smíšených dvojic Lipník - penzion 1 336.4
18.09.2004 O (plný) pohár barona Trencka Brno - CVC Lužánky 8 15.3
23.10.2004 ZLATÉ PRASÁTKO Brno - Slatina 70 1
23.10.2004 Bottari Brno - Slatina 1 173.4
07.05.2005 VC REDA Brno-Slatina 31 1
14.05.2005 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 16 73.726
21.05.2005 MCR žen Lipník u fot. hrište 8 0
22.10.2005 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 74 10 100
13.05.2006 Chateau Námešt Kulový blesk, Olomouc 4 113.456
21.10.2006 Zlaté prasátko SLOPE Brno 84 10 50
21.10.2006 Stríbrné prasátko SLOPE Brno 44 1
07.04.2007 VC LITOVEL Brno-Slatina, Cernozemní ul. 60 10 50
07.04.2007 VC Litovel 11 Moravan Brno-Slatina, Cernozemní ul. 21 1
14.07.2007 Žebákova nocní koule Brno-Žebetín, areál hrište 32 1
05.04.2008 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" Brno-Slatina 32 98.539 50
10.05.2008 Château Námešt zámek Námešt na Hané 42 10 50
10.05.2008 Dalkia Cup zámek Námešt na Hané 8 68.996
04.04.2009 VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" 61 10 50
04.07.2009 Žebákova nocní koule Žebákova nocní koule 11 57.818
11.07.2009 VO JARINOVY KOULE VO JARINOVY KOULE 51 1
11.07.2009 VO JARINKU VO JARINKU 27 1
15.05.2010 BAREVNÉ KOULE Jaromerice nad Rokytnou 23 62.989
15.05.2010 Barevné koule"B" Jaromerice nad Rokytnou 36 0
03.07.2010 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 9 60.638
03.07.2010 Vo Jarinku Hartvíkovice 2 59.612
18.09.2010 Selské koule 2010 Dankovice 34 1
09.10.2010 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 49 10 50
23.04.2011 Litovel CLÓSED Litovel, areál Sokolovny 36 10 50
23.04.2011 Litovel ÓPN Litovel, areál Sokolovny 19 1
14.05.2011 Château Námešt Zámek Námešt na Hané 46 10 50
14.05.2011 EIFFAGE CUP Zámek Námešt na Hané 12 52.472
21.05.2011 Barevné koule Jaromerice nad Rokytnou 13 29.413
21.05.2011 Zámecké koule Jaromerice nad Rokytnou 3 0
11.06.2011 MCR 3x3, ženy Podebrady 6 0
09.07.2011 Vo Jarinovy koule AC Wilsonka , Hartvíkovická pláž 23 1
09.07.2011 Vo Jarinku AC Wilsonka , Hartvíkovická pláž 1 0
31.07.2011 O brnenskou kouli - XVI. rocník Brno 32 1
03.09.2011 VARS CUP Brno 50 10 50
10.09.2011 VC REDA Brno-Slatina, Cernozemní ul. 24 121.28 50
10.09.2011 VC REDA "B" Brno-Slatina, Cernozemní ul 2 0
17.09.2011 Selské koule 2011 Dankovice 42 1
01.10.2011 Cerlinka CUP Litovel, areál Sokolovny 45 1
01.10.2011 O prasecí hlavu Litovel, areál Sokolovny 11 46.628

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz