Datum Turnaj Místo Umístění Body Bonus
02.02.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 9 1
26.10.2002 Zlaté prasátko Brno - Slatina 5 183.06
05.10.2002 MCR dvojic - finále Jaromerice nad Rokytnou 32 92.4
21.09.2002 MPO Brno - Slatina 14 1
07.09.2002 Reg. kolo MCR dvojic - Morava Brno - Slatina 1 217.6
31.08.2002 JB Superpohár týmu Orech 8 129.6
18.08.2002 Vendeta Brno - Slatina 5 76.56
20.07.2002 Krumsínská HRODA III.rocník Krumsín 1 153
06.07.2002 BOLLS CUP Kolová 3 33.15
06.07.2002 EGRENSIS CUP (1. rocník) Kolová 16 1
29.06.2002 ABRA CUP 2002 Praha 33 1
29.06.2002 RICARD PRAGUE CUP 2002 Praha 69 1
22.06.2002 MPO VC REDA Brno - Slatina 3 35.1
15.06.2002 MCR trojic - finále Horovice 32 1
01.06.2002 Reg. kolo MCR trojic - Morava 6 105.84
25.05.2002 O pohár uhlíre Venavy Smrcek u Pernštejna 8 36
25.05.2002 O pohár obráncu Vollandtovy brány Smrcek u Pernštejna 32 58.88
12.05.2002 Shark energy Námešt na Hané 14 1
12.05.2002 MCR smíšených dvojic Námešt na Hané 64 1
04.05.2002 VC Algida Brno - Slatina 14 1
04.05.2002 MPO Brno - Slatina 26 1
19.04.2003 O brnenskou kouli Areál SOKOLA Brno I 2 142.8
01.05.2003 VC ARTIDA Brno - Slatina 18 1
01.05.2003 Turnaj "ALGIDA" - turnaj junioru Brno - Slatina 2 12
03.05.2003 Prvomájové koule barona Prášila Orech 32 70.4
10.05.2003 Chateau Námešt Námešt na Hané 36 1
10.05.2003 DALKIA CUP Námešt na Hané 3 29.52
31.05.2003 MCR - jednotlivci Lednice na Morave 109 1
28.06.2003 MCR - dvojice Ceská Trebová 20 96
12.07.2003 AVOKÁDO CUP (býv.RICARD) Praha - Troja 64 1
12.07.2003 BARENTZ CUP Praha - Troja 6 138.72
19.07.2003 Krumsínská HRODA Krumsín 7 71.04
16.08.2003 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 7 247.95
30.08.2003 JB Superpohár týmu Orech 5 92.04
20.09.2003 O pohár barona Trencka Brno-Lužánky 32 1
25.10.2003 O zlaté prasátko Brno - Slatina 32 1
25.10.2003 O stríbrné prasátko Brno - Slatina 12 86.1
06.08.2005 Grand Prix Austerlitz Slavkov u Brna 12 218.048 100
01.05.2004 8.Prvomájové koule barona Prášila Orech, Kopaninská 189, hrište 82 1
08.05.2004 O brnenskou kouli - 9. rocník Brno 36 1
08.05.2004 Vo Rostovo kolo Brno 5 21.66
29.05.2004 MCR trojic - reg.kolo VÝCHOD Brno-Utechov 4 0
05.06.2004 M.P.O. Velká cena REDA Brno - Slatina 6 64.8
13.04.2002 Oskaruv mls Areál SOKOLA Brno I 1 26.4
13.04.2002 O brnenskou kouli (7. rocník) Areál SOKOLA Brno I 19 1
06.04.2002 MPO Brno - Slatina 37 1
04.09.2004 O pohár mesta Brna 2004 Brno 16 91.8
23.10.2004 ZLATÉ PRASÁTKO Brno - Slatina 70 1
23.10.2004 Bottari Brno - Slatina 2 122.4
30.04.2005 9.Prvomájové koule Barona Prášila Orech 64 147.148 100
14.05.2005 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 42 1
04.06.2005 VC ARKTIDA Brno-Slatina 6 105.783
11.06.2005 MCR trojic Brno-Slatina 58 25 250
25.06.2005 MCR dvojic Vrchlabí- Lišcí kopec 32 292.11 200
02.07.2005 AVOKADO CUP Praha, Trojský zámecek 115 15 150
02.07.2005 BARENTZ CUP Praha, Trojský zámecek 8 163.86
23.07.2005 Krumsínská HRODA - VI.rocník Krumsín 16 72.57
27.08.2005 Hanácky bakole 2005 Litovel, u Sokolovny 5 61.724
03.09.2005 O POHÁR MESTA BRNA - II.rocník Brno 14 254.186 150
24.09.2005 O brnenskou kouli X. ROCNÍK Brno 25 51.897
24.09.2005 Vo Jimyho prekvápko - B Brno 10 52.343
22.10.2005 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 16 243.109 100
08.04.2006 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" SLOPE Brno 32 96.945 50
26.06.2004 MCR dvojic areál FK Ceská Trebová 32 96
22.04.2006 Litovel ÓPN 2006 KLIP Litovel 3 76.535
03.07.2004 AVOKÁDO CUP (býv. Ricard) Praha, Troja 32 114.54
13.05.2006 Dalkia Cup Kulový blesk, Olomouc 18 1
03.06.2006 MCR trojic, reg.kolo VÝCHOD Klip Litovel 35 0
17.06.2006 MCR trojic, finále CAPEK 74 25 50
29.07.2006 Grand Prix Austerlitz PC Austerlitz 1805 57 10 50
29.07.2006 Grand Prix Austerlitz B PC Austerlitz 1805 3 101.584
26.08.2006 Hanácky bakole KLIP Litovel 1 115.86
02.09.2006 O pohár mesta Brna PC Carreau Brno 73 15 50
16.09.2006 SELSKÉ KOULE 2006 PEPA Snežné 8 125.331
23.09.2006 O brnenskou kouli FNÁKY Brno 18 67.881
30.09.2006 Svatováclavské koule PK 1293 Vojnuv Mestec 32 99.773 50
21.10.2006 Zlaté prasátko SLOPE Brno 32 176.454 75
07.04.2007 VC LITOVEL Brno-Slatina, Cernozemní ul. 32 101.125 50
28.04.2007 Litovel ÓPN Areál u Sokolovny 1 135.81
19.05.2007 MCR trojic, reg. kolo VÝCHOD Brno-Žebetín, areál hrište 8 0
02.06.2007 MCR trojic, finále Praha, obor Hvezda, Letenský zámecek 32 227.094 125
16.06.2007 Vajtovy koule Hrište za sokolovnou 4 113.673
30.06.2007 AVOKADO CUP Praha - Troja 32 221 101
14.07.2007 Žebákova nocní koule Brno-Žebetín, areál hrište 16 36.398
14.07.2007 Žebákuv pulec Brno-Žebetín, areál hrište 1 0
21.07.2007 Krumsínská HRODA Krumsín hrište TJ 6 95.186
06.05.2006 VC REDA SLOPE Brno 64 98.063 50
13.05.2006 Chateau Námešt Kulový blesk, Olomouc 33 1
11.08.2007 VC INTERBELL B Brno-Slatina, Cernozem 24 1
01.09.2007 O pohár mesta Brna Brno 32 186.078 85
15.09.2007 Hanácky bakole Areál u Sokolovny 22 51.972
20.10.2007 ZLATÉ PRASÁTKO B Brno-Slatina, Cernozemní ul. 26 1
20.10.2007 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina, Cernozemní ul. 75 10 50
26.04.2008 Litovel ÓPN Areál u Sokolovny 14 98.885
15.09.2007 Hanácká brdolka Areál u Sokolovny 3 0
22.07.2006 M-CUP V. rocník HRODE Krumsín 4 66.213
22.07.2006 Krumsínská HRODA HRODE Krumsín 41 1
05.05.2007 VC REDA Brno-Slatina, Cernozemní ul. 16 173.554 73
01.05.2007 Prvomájové koulení Valšovice - hrište 1 126.63
11.08.2007 VC INTERBELL Brno-Slatina, Cernozem 41 1
02.07.2006 BARENTZ CUP SK VARAN, POP Praha 3 185.432
01.07.2006 Avokádo Cup - CENTROPE SK Varan K.Vary, POP Praha 99 15 50
21.08.2004 Koule prišly vcas areál TJ Jiskra 6 43.52
24.07.2004 Krumsínská HRODA Krumsín 2 72
17.07.2004 M.P.O. - Velká cena ARKTIDA Brno - Slatina 1 48
28.05.2005 MCR trojic, reg.kolo VÝCHOD Hrište za sokolovnou 18 0
12.06.2004 MCR trojic - finále Podebrady 7 261.96
05.04.2003 MPO - Velká cena Radegast Brno - Slatina 23 1
16.03.2002 MPO Brno - Slatina 17 1
02.03.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 5 48
29.08.2009 Mezinárodní MCR trojic Mezinárodní MCR trojic 32 149.203 100
26.07.2009 VENDETA VENDETA 5 111.172
13.06.2009 Vajtovy koule Vajtovy koule 12 89.64
23.05.2009 BAREVNÉ KOULE BAREVNÉ KOULE 16 61.402
30.08.2008 O pohár mesta Brna Brno 80 20 100
09.08.2008 VC INTERBELL Brno-Slatina 8 107.865
05.07.2008 Žebákova nocní koule Brno-Žebetín, areál hrište 32 38.774
21.06.2008 MCR 3x3, finále Tenis centrum Podebrady - Kluk 32 172.938 125
14.06.2008 Hanácky bakole Areál u Sokolovny 4 84.903
31.05.2008 MCR 3x3, reg. kolo východ Litovel 4 0
19.09.2009 VC REDA VC REDA 57 10 50
24.04.2010 LITOVEL ÓPN Litovel - sokolovna 18 147.078 58
24.04.2010 LITOVEL CLÓSED Litovel - sokolovna 10 59.227
05.06.2010 MCR trojic, r.k. východ Žebetín 20 0
28.08.2010 Mezinárodní MCR trojic Brno 32 148.141 100
11.09.2010 VC REDA Brno-Slatina 49 10 50
04.06.2011 MCR 3x3, r.k. východ Litovel, areál Sokolovny 6 0
25.06.2011 MCR 3x3, finále Brno Slatina 32 174.984 125
02.07.2011 Hanácky bakole Litovel, areál Sokolovny 32 1
26.06.2010 MCR trojic, finále Brno 59 25 125
03.07.2010 Hanácky bakole Litovel - sokolovna 14 87.662
17.07.2010 Krumsínská HRODA (XI.rocník) Krumsín 23 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz