Datum Turnaj Místo Umístění Body Bonus
06.07.2002 EGRENSIS CUP (1. rocník) Kolová 16 1
06.07.2002 BOLLS CUP Kolová 17 1
07.09.2002 Kolovská koule Kolová 45 1
07.09.2002 Kolovská koule B Kolová 24 1
17.04.2004 O Tlustou Bertu Loket 45 1
17.04.2004 O cenu Loketských mestských lesu Loket 23 0
29.05.2004 MCR trojic - reg.kolo ZÁPAD Kolová u KV 23 0
05.06.2004 Egrensis Cup Kolová u KV 16 22.44
05.06.2004 Egrensis Cup B Kolová u KV 1 5.6
03.07.2004 AVOKÁDO CUP (býv. Ricard) Praha, Troja 83 1
03.07.2004 BARENTZ CUP Praha, Troja 50 1
17.07.2004 Rolava Open K. Vary, koupalište Rolava 4 43.2
04.09.2004 Kolovská Koule Kolová u KV 3 26.24
11.09.2004 MCR smíšených dvojic Lipník - penzion 32 1
02.10.2004 Krajský prebor Kolová u KV 34 1
02.10.2004 Krajský prebor B Kolová u KV 18 1
16.04.2005 O Tlustou Bertu Loket 32 45.398
28.05.2005 MCR trojic, reg.kolo ZÁPAD Kolová u KV 8 0
04.06.2005 Egrensis Cup 05 - IV. rorník Kolová u KV 1 165.275
11.06.2005 MCR trojic Brno-Slatina 24 321.484 250
30.06.2005 Tre Kronor Torsdag Kolová u KV 12 40.052
16.07.2005 Rolava Open Karlovy Vary 20 1
10.09.2005 Kolovská Koule 05 - IX. rocník Kolová u KV 40 1
24.09.2005 Velká cena TJ AGRO Cheb Cheb, Mlýnská ulice 4 0
01.10.2005 Krajský prebor dvojic KV Kolová u KV 16 32.682
29.10.2005 Škarda Cup 05 - V. rocník Kolová u KV 40 1
21.01.2006 Golden Boule Prague CTP club Orech 49 0
25.03.2006 Plzenský pohár PK Osika Plzen, SK Varan K.Var 32 95.313 50
25.03.2006 Laser Cup PK Osika Plzen,Varan KV 4 91.074
29.04.2006 Prvomájové koule Barona Prášila CTP club Orech 102 15 50
13.05.2006 1. Plzenské koule PK Osika Plzen 2 82.236
03.06.2006 MCR trojic, reg.kolo ZÁPAD HEJ RUP Roudnice 8 0
10.06.2006 Egrensis Cup - V. rocník PC Kolová 28 1
17.06.2006 MCR trojic, finále CAPEK 32 147.054 50
24.06.2006 MCR dvojic CAPEK, PC Kolová 64 20 50
15.07.2006 Rolava Open CP Vary 16 20.219
05.08.2006 O Tlustou Bertu CP Vary 7 43.884
16.09.2006 Kolovská Koule '06 PC Kolová 27 1
07.10.2006 Krajský prebor dvojic K.Vary PC Kolová 16 34.317
28.10.2006 Škarda Cup PC Kolová 6 168.466
31.03.2007 SOKOLSKÝ POHÁR Roudnice nad Labem 42 1
31.03.2007 HEJ-RUP POHÁR Roudnice nad Labem 3 0
21.04.2007 O Tlustou Bertu Loket 48 1
28.04.2007 Prvomájové koule Barona Prášila Orech Kopaninská 189 40 135.428 50
05.05.2007 Starostovo jarní koulení Cheb, Mlýnská ulice 7 74.643
19.05.2007 MCR trojic, reg. kolo ZÁPAD Kolová u KV 8 0
26.05.2007 2. Plzenské koule Plzen 4 111.306
02.06.2007 MCR trojic, finále Praha, obor Hvezda, Letenský zámecek 32 227.094 125
09.06.2007 Egrensis Cup Kolová u KV 16 29.891
16.06.2007 MCR žen areál u Sokolovny 8 0
23.06.2007 MCR dvojic fotbalový areál TJ Bohemia Podebrady 82 20 100
29.07.2007 Tre Kronor Söndag Kolová u KV 15 22.173
25.08.2007 Václavská podkova Kolová u KV 9 36.113
22.09.2007 Velká cena AGRO Cheb Cheb, Mlýnská ulice 8 44.73
06.10.2007 Krajský prebor dvojic KV Kolová u KV 32 1
27.10.2007 Podzimní Koule Kolová u KV 11 57.158
08.03.2008 Svetový den koulí Orech, Kopaninská 189 8 75.512
26.04.2008 O Tlustou Bertu Loket 16 70.316
03.05.2008 12.Prvomájové koule Barona Prášila Orech, Kopaninská 189 55 1
03.05.2008 O cop Barona Prášila Orech, Kopaninská 189 39 1
10.05.2008 Starostovo jarní koulení Cheb 11 64.323
24.05.2008 3. Plzenská koule Plzen 9 47.904
31.05.2008 MCR 3x3, reg. kolo západ Roudnice 18 0
07.06.2008 MCR 2x2 Kolová 32 147.563 100
14.06.2008 MCR ženy Plzen 2 0
21.06.2008 MCR 3x3, finále Tenis centrum Podebrady - Kluk 60 25 125
28.06.2008 CENTROPE CESKO AVOKÁDO CUP Praha - Trojský zámek 89 15 75
05.07.2008 Grand Prix Mariánských Lázní Mariánské Lázne - lázenský park 47 10 50
05.07.2008 Promenáda Cup Mariánské Lázne - lázenský park 12 38.655
23.08.2008 PODRIPSKÝ POHÁR Roudnice nad Labem 7 44.737
30.08.2008 Václavská PODKOVA Kolová 7 44.213
06.09.2008 MCR 1x1 Kolová 102 20 100
13.09.2008 Kolovská koule Kolová 16 69.204
20.09.2008 MCR 2x2, mix Dankovice 59 20 100
27.09.2008 Velká cena AGRO Cheb Cheb 16 21.205
04.10.2008 Krajský prebor dvojic KV Kolová 4 97.395
25.10.2008 Podzimní koule Kolová 18 63.996
26.12.2008 Svatoštepánské koule Kolová 26 1
07.03.2009 SVEDEK - Svetový den koulí SVEDEK - Svetový den koulí 10 105.188
28.03.2009 SOKOLSKÝ POHÁR SOKOLSKÝ POHÁR 11 101.632
09.05.2009 Starostovo jarní koulení Starostovo jarní koulení 45 1
23.05.2009 4. Plzenské koule 4. Plzenské koule 16 29.117
30.05.2009 MCR dvojic MCR dvojic 67 20 100
13.06.2009 MCR žen MCR žen 4 0
04.07.2009 Grand Prix Mariánské Lázne Grand Prix Mariánské Lázne 44 10 50
04.07.2009 Promenáda Cup Promenáda Cup 9 57.671
08.08.2009 MCR smíšených dvojic MCR smíšených dvojic 52 20 100
15.08.2009 PODRIPSKÝ POHÁR PODRIPSKÝ POHÁR 14 80.129
22.08.2009 Václavská PODKOVA Václavská PODKOVA 14 68.621
05.09.2009 MCR jednotlivci MCR jednotlivci 97 20 100
03.10.2009 Krajský prebor dvojic KV kraje Krajský prebor dvojic KV kraje 5 138.656
31.10.2009 Podzimní Koule Podzimní Koule 13 95.71
26.12.2009 Svatoštepánské koule Svatoštepánské koule 12 55.371
27.03.2010 SOKOLSKÝ POHÁR Roudnice nad Labem 51 1
27.03.2010 POHÁR JUPITERA Roudnice nad Labem 18 0
08.05.2010 Starostovo jarní koulení Cheb, pod hradem 1 225.834
22.05.2010 5. Plzenské koule Plzen 16 31.135
29.05.2010 MCR dvojic Kolová 64 20 100
05.06.2010 MCR trojic, r.k. západ Roudnice n.L. 15 0
12.06.2010 MCR žen Podebrady 6 0
19.06.2010 CENTROPE - Avokádo cup Praha 87 15 75
26.06.2010 MCR trojic, finále Brno 59 25 125
03.07.2010 GP Mariánských Lázní Mariánské Lázne 37 10 50
07.08.2010 MCR 2x2 mix Cheb 32 144.859 100
21.08.2010 PODRIPSKÝ POHÁR Roudnice nad Labem 7 173.336
04.09.2010 Václavská podkova Kolová 4 119.688
26.09.2010 Velká cena Egrensis Marktredwitz 14 42.159
02.10.2010 Krajský prebor 2x2 KV a PLZ kraje Kolová 4 109.677
09.10.2010 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 49 10 50
16.10.2010 MCR jednotlivci Roudnice nad Labem 130 20 100
23.10.2010 MEVA CUP 2010 Roudnice nad Labem 7 117.738
30.10.2010 Podzimní koule Kolová 16 79.914
26.12.2010 Svatoštepánské koule Kolová 9 63.926
26.03.2011 PODRIPSKÝ POHÁR Vedomice 46 1
23.04.2011 O Tlustou Bertu Loket 10 106.95
30.04.2011 Carodejnické koule, 2x2 mix Kolová 3 74.046
07.05.2011 Starostovo jarní koulení Cheb 13 86.669
14.05.2011 Kolovská Koule XV.rocník Kolová 14 86.67
28.05.2011 MCR 2x2 Kolová 60 20 100
04.06.2011 MCR 3x3, r.k. západ Kolová 5 0
11.06.2011 MCR 3x3, ženy Podebrady 2 0
18.06.2011 CC Czech Cesko 99 15 75
25.06.2011 MCR 3x3, finále Brno Slatina 14 310.464 198
16.07.2011 2. Evropský pohár vinarských oblastí v pétanque Kobylí na Morave 50 10
06.08.2011 MCR 2x2, mix Vedomice 32 147.168 100
17.09.2011 Grand Prix Egrensis Cheb, krajinná výstava 9 43.425
01.10.2011 Prebor KV a PLZ kraje 2x2, memoriál Mirka Valenty Kolová 11 87.457
08.10.2011 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina, Cernozemní ul. 17 161.138 70
22.10.2011 MEVA CUP 2011 Vedomice 48 1
22.10.2011 POLABSKÝ POHÁR Vedomice 24 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz