Datum Turnaj Místo Umístění Body Bonus
19.01.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 5 1
02.02.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 9 1
16.02.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 9 1
02.03.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 9 1
09.03.2002 MDŽ open Orech 21 1
16.03.2002 MPO Brno - Slatina 9 72.27
06.04.2002 MPO Brno - Slatina 16 81.03
13.04.2002 O brnenskou kouli (7. rocník) Areál SOKOLA Brno I 4 59.85
04.05.2002 MPO Brno - Slatina 8 62.4
11.05.2002 Chateau Námešt Námešt na Hané 3 179.52
12.05.2002 MCR smíšených dvojic Námešt na Hané 32 69.12
24.05.2002 O medvedovu tlapku Smrcek u Pernštejna 3 43.52
25.05.2002 O pohár obráncu Vollandtovy brány Smrcek u Pernštejna 64 1
25.05.2002 O pohár uhlíre Venavy Smrcek u Pernštejna 36 1
01.06.2002 Reg. kolo MCR trojic - Morava 28 1
22.06.2002 MPO VC REDA Brno - Slatina 2 43.2
13.07.2002 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 19 1
13.07.2002 Vo Jarinku Hartvíkovice 3 52.47
03.08.2002 Mix Gril farma Bolka Polívky 16 74.46
03.08.2002 Valašská raketa farma Bolka Polívky 3 47.6
17.08.2002 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 32 99.36
07.09.2002 Reg. kolo MCR dvojic - Morava Brno - Slatina 34 1
07.09.2002 Reg. kolo MCR dvojic - Morava B Brno - Slatina 2 18.2
28.09.2002 Reg. kolo MCR jednotlivcu - Morava Brno - Slatina 42 1
19.10.2002 Podzimní Podebrady Podebrady Kluk 21 1
26.10.2002 Zlaté prasátko Brno - Slatina 16 118.26
05.04.2003 MPO - Velká cena Radegast Brno - Slatina 23 1
19.04.2003 O brnenskou kouli Areál SOKOLA Brno I 34 1
19.04.2003 Vo prekvápko kolára Kudrnu" Areál SOKOLA Brno I 3 6.21
01.05.2003 VC ARTIDA Brno - Slatina 18 1
01.05.2003 Turnaj "ALGIDA" - turnaj junioru Brno - Slatina 7 1
02.05.2003 Malý nocní pivní turnaj Orech 8 12
03.05.2003 Prvomájové koule barona Prášila Orech 88 1
10.05.2003 Chateau Námešt Námešt na Hané 4 113.4
31.05.2003 MCR - jednotlivci Lednice na Morave 109 1
07.06.2003 Velká cena REDA Brno - Slatina 24 1
28.06.2003 MCR - dvojice Ceská Trebová 8 176
05.07.2003 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 64 1
03.08.2003 Olšany MIX GRIL OPEN Farma Bolka Polívky 16 35.7
16.08.2003 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 16 133.11
30.08.2003 JB Superpohár týmu Orech 13 1
20.09.2003 O pohár barona Trencka Brno-Lužánky 16 1
25.10.2003 O zlaté prasátko Brno - Slatina 4 251.1
28.02.2004 Pohár mesta PREROVA - krytá hala! Výstavište Prerov 59 1
28.02.2004 Pohár Genoservisu Výstavište Prerov 15 1
10.04.2004 M.P.O. Velká cena RADEGAST Brno - Slatina 8 103.2
24.04.2004 Zahrada Vysociny areál TJ Jiskra 8 30
08.05.2004 O brnenskou kouli - 9. rocník Brno 36 1
08.05.2004 Vo Rostovo kolo Brno 3 30.21
29.05.2004 MCR trojic - reg.kolo VÝCHOD Brno-Utechov 7 0
05.06.2004 VC REDA B Brno - Slatina 10 0
12.06.2004 MCR trojic - finále Podebrady 32 133.2
26.06.2004 MCR dvojic areál FK Ceská Trebová 80 1
24.07.2004 O ZLATÉHO KOHOUTA areál FK Ceská Trebová 1 39
24.07.2004 FANOUŠOVY KOULE areál FK Ceská Trebová 12 1
07.08.2004 Grand Prix d'Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 32 1
21.08.2004 Koule prišly vcas areál TJ Jiskra 16 23.04
21.08.2004 Koule prišly vcas "B" areál TJ Jiskra 16 1
04.09.2004 O pohár mesta Brna 2004 Brno 60 1
25.09.2004 Svatováclavský turnaj Vojnuv Mestec; hrište za sokol 11 1
25.09.2004 Svatováclavský turnaj B Vojnuv Mestec; hrište za sokol 3 8.28
16.10.2004 Knižní koule areál TJ Jiskra 8 9.5
16.10.2004 Knižní koule "B" areál TJ Jiskra 5 1
23.10.2004 ZLATÉ PRASÁTKO Brno - Slatina 32 84
22.01.2005 3.Golden Boule Prague Praha - Císarský ostrov 14 258.844 150
09.04.2005 VC RADEGAST Brno-Slatina 16 194.312 100
16.04.2005 Velikonocní vejce Hrište za sokolovnou 5 122.726
23.04.2005 Zahradní koule Areál TJ Jiskra 8 69.36
07.05.2005 VC REDA Brno-Slatina 31 1
14.05.2005 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 42 1
28.05.2005 MCR trojic, reg.kolo VÝCHOD Hrište za sokolovnou 7 0
04.06.2005 VC ARKTIDA Brno-Slatina 29 1
11.06.2005 MCR trojic Brno-Slatina 16 345.312 250
18.06.2005 Vajtovy koule Hrište za sokolovnou 7 64.715
09.07.2005 9.ROCNÍK Vo Jarinovy koule AC Wilsonka - Hartvíkovice 32 192.148 100
23.07.2005 Krumsínská HRODA - VI.rocník Krumsín 10 99.784
06.08.2005 Grand Prix Austerlitz Slavkov u Brna 16 194.438 100
20.08.2005 Koule prišly vcas Areál TJ Jiskra 34 1
20.08.2005 Koule prišly vcas B Areál TJ Jiskra 11 50.229
24.09.2005 O brnenskou kouli X. ROCNÍK Brno 8 108.306
01.10.2005 Svatováclavské koule Hrište za sokolovnou 19 177.974 100
01.10.2005 Bernard cup Hrište za sokolovnou 2 106.72
15.10.2005 Rádio Olympic Lipník u fot. hrište 39 10 100
15.10.2005 Lipnické selátko B Lipník u fot. hrište 20 0
22.10.2005 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 74 10 100
22.10.2005 VC BOTTARI Brno-Slatina 14 62.962
08.04.2006 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" SLOPE Brno 61 10 50
08.04.2006 GP pivovaru Litovel "MORAVAN" Slope 26 1
15.04.2006 Zahrada Vysociny Aura Havlíckuv Brod 51 1
15.04.2006 Zahrádka Vysociny Aura Havlíckuv Brod 30 1
22.04.2006 Velikonocní vejce PK Vojnuv Mestec 6 64.318
06.05.2006 VC REDA SLOPE Brno 75 10 50
06.05.2006 VC Interbell SLOPE Brno 42 1
13.05.2006 Chateau Námešt Kulový blesk, Olomouc 33 1
13.05.2006 Dalkia Cup Kulový blesk, Olomouc 18 1
03.06.2006 MCR trojic, reg.kolo VÝCHOD Klip Litovel 8 0
10.06.2006 Vajtovi koule PK Vojnuv Mestec 14 0
10.06.2006 Tullamore Dew PK Vojnuv Mestec 5 0
17.06.2006 MCR trojic, finále CAPEK 32 147.054 50
01.07.2006 Avokádo Cup - CENTROPE SK Varan K.Vary, POP Praha 64 110 50
02.07.2006 BARENTZ CUP SK VARAN, POP Praha 28 51.509
08.07.2006 Vo Jarinovy koule HP Trebíc 32 45.227
22.07.2006 Krumsínská HRODA HRODE Krumsín 41 1
22.07.2006 M-CUP V. rocník HRODE Krumsín 25 1
12.08.2006 VC INTERBELL SLOPE Brno 46 1
19.08.2006 Koule prišly vcas Aura Havlíckuv Brod 9 75.161
02.09.2006 O pohár mesta Brna PC Carreau Brno 73 15 50
16.09.2006 SELSKÉ KOULE 2006 PEPA Snežné 42 1
16.09.2006 SELSKÉ KOULE 2006 "B" PEPA Snežné 9 54.118
23.09.2006 O brnenskou kouli FNÁKY Brno 21 61.093
21.10.2006 Zlaté prasátko SLOPE Brno 64 100.727 50
21.10.2006 Stríbrné prasátko SLOPE Brno 8 85.47
07.04.2007 VC LITOVEL Brno-Slatina, Cernozemní ul. 32 101.125 50
14.04.2007 Zahrada Vysociny 2007 Areál TJ Jiskra - u vagónu 32 98.883 50
14.04.2007 Zahrada Vysociny 2007 "B" Areál TJ Jiskra - u vagónu 39 1
21.04.2007 Velikonocní Vejce Hrište za sokolovnou 64 10 50
21.04.2007 Karlova pomlázka - doprovodný turn Hrište za sokolovnou 5 68.846
28.04.2007 Litovel ÓPN Areál u Sokolovny 17 25.464
05.05.2007 VC REDA Brno-Slatina, Cernozemní ul. 18 164.269 70
12.05.2007 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 39 1
19.05.2007 MCR trojic, reg. kolo VÝCHOD Brno-Žebetín, areál hrište 22 0
02.06.2007 MCR trojic, finále Praha, obor Hvezda, Letenský zámecek 70 25 125
16.06.2007 Vajtovy koule Hrište za sokolovnou 7 85.255
23.06.2007 MCR dvojic fotbalový areál TJ Bohemia Podebrady 82 20 100
07.07.2007 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 32 44.406
07.07.2007 Vo Jarinku Hartvíkovice 16 69.04
14.07.2007 Žebákova nocní koule Brno-Žebetín, areál hrište 16 36.398
14.07.2007 Žebákuv pulec Brno-Žebetín, areál hrište 14 0
21.07.2007 Krumsínská HRODA Krumsín hrište TJ 11 71.39
28.07.2007 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 32 100.125 50
29.07.2007 VENDETA Brno-Slatina, Cernozemní ul. 25 1
18.08.2007 Koule prišly vcas 2007 Areál TJ Jiskra - u vagónu 16 168.11 76
25.08.2007 CENTROPE Bratislava 37 201.625 91
01.09.2007 O pohár mesta Brna Brno 74 15 75
22.09.2007 SELSKÉ KOULE 2007 Penzion Selský dvur Dankovice 48 10 50
22.09.2007 SELSKÉ KOULE 2007 "B" Penzion Selský dvur Dankovice 14 68.767
28.09.2007 SVATOVÁCLAVSKÉ KOULENÍ HRIŠTE VE VALŠOVICÍCH 5 62.285
06.10.2007 "O brnenskou kouli" XII. rocník sportovní areál MC Brno - Útechov 16 45.496
20.10.2007 ZLATÉ PRASÁTKO B Brno-Slatina, Cernozemní ul. 4 89.334
20.10.2007 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina, Cernozemní ul. 75 10 50
05.04.2008 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" Brno-Slatina 12 203.348 82
12.04.2008 Velikonocní Vejce hrište za sokolovnou 63 10 50
12.04.2008 Karlova pomlázka hrište za sokolovnou 28 1
30.04.2008 PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ sportovní areál ve Valšovicích 7 112.343
03.05.2008 VC REDA Brno-Slatina 32 96.984 50
10.05.2008 Château Námešt zámek Námešt na Hané 42 10 50
10.05.2008 Dalkia Cup zámek Námešt na Hané 3 120.743
17.05.2008 Barevné koule Jaromerice nad Rokytnou 9 101.266
31.05.2008 MCR 3x3, reg. kolo východ Litovel 18 0
14.06.2008 Hanácky bakole Areál u Sokolovny 10 49.527
21.06.2008 MCR 3x3, finále Tenis centrum Podebrady - Kluk 60 25 125
12.07.2008 Vo Jarinovy koule AC Wilsonka, Hartvíkovická pláž 47 1
12.07.2008 Vo Jarinku AC Wilsonka, Hartvíkovická pláž 8 0
19.07.2008 Krumsínská HRODA hrište Krumsín - petanqueová aréna (vedle hriš 37 1
19.07.2008 M-Cup hrište Krumsín - petanqueová aréna (vedle hriš 1 132.705
26.07.2008 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 32 97.242 50
02.08.2008 O BRNENSKOU KOULI - 13. rocník Brno 10 114.587
09.08.2008 VC INTERBELL Brno-Slatina 13 85.393
23.08.2008 CENTROPE SLOVENSKO Bratislava 44 183.5 86
30.08.2008 O pohár mesta Brna Brno 17 297.982 159
27.09.2008 SVATOVÁCLAVSKÉ KOULENÍ sportovní areál ve Valšovicích 16 29.084
18.10.2008 ZLATÉ PRASÁTKO BRNO-Slatina 77 10 50
18.10.2008 Stríbrné prasátko BRNO-Slatina 8 58.914
04.04.2009 VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" 61 10 50
11.04.2009 Velikonocní vejce Velikonocní vejce 8 219.839 89
18.04.2009 Vysocina OPEN "B" Vysocina OPEN "B" 34 1
18.04.2009 Vysocina OPEN 2009 Vysocina OPEN 2009 56 10 50
25.04.2009 Litovel ÓPN Litovel ÓPN 16 143.594 56
02.05.2009 Prvomájové koulení Prvomájové koulení 26 1
02.05.2009 Prvomájové koulení - "B" Prvomájové koulení - "B" 2 76.672
09.05.2009 Château Námešt Château Námešt 43 10 50
09.05.2009 Dalkia Cup Dalkia Cup 22 19.416
23.05.2009 BAREVNÉ KOULE BAREVNÉ KOULE 3 138.155
13.06.2009 Vajtovy koule Vajtovy koule 7 116.532
04.07.2009 Žebákova nocní koule Žebákova nocní koule 8 71.16
11.07.2009 VO JARINOVY KOULE VO JARINOVY KOULE 51 1
11.07.2009 VO JARINKU VO JARINKU 1 91.535
18.07.2009 Krumsínská HRODA (X. rocník) Krumsínská HRODA (X. rocník) 24 1
25.07.2009 GP D'AUSTERLITZ GP D'AUSTERLITZ 64 10 50
25.07.2009 Petit Prix d´Austerlitz Petit Prix d´Austerlitz 31 1
01.08.2009 O brnenskou kouli - XIV. rocník O brnenskou kouli - XIV. rocník 14 54.568
29.08.2009 Mezinárodní MCR trojic Mezinárodní MCR trojic 32 149.203 100
19.09.2009 VC REDA VC REDA 57 10 50
26.09.2009 Svatováclavská koule Svatováclavská koule 40 1
26.09.2009 Platan Cup Platan Cup 5 86.411
27.09.2009 Svatováclavské koulení Svatováclavské koulení 9 99.369
03.10.2009 Cerlinka CUP Cerlinka CUP 12 189.998 77
17.10.2009 ZLATÉ PRASÁTKO ZLATÉ PRASÁTKO 16 166.312 67
07.11.2009 TOP KLIP TOP KLIP 12 62.631
03.04.2010 VC pivovaru LITOVEL Brno-Slatina 54 10 50
10.04.2010 Velikonocní vejce V. Mestec, hrište za sokolovnou 60 10 50
24.04.2010 LITOVEL ÓPN Litovel - sokolovna 6 254.278 88
01.05.2010 PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ sportovní areál Valšovice 9 51.328
01.05.2010 PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ - B sportovní areál Valšovice 1 46.376
15.05.2010 BAREVNÉ KOULE Jaromerice nad Rokytnou 25 57.95
15.05.2010 Barevné koule"B" Jaromerice nad Rokytnou 36 0
05.06.2010 MCR trojic, r.k. východ Žebetín 5 0
12.06.2010 Vajtovy koule Vojnuv Mestec, hrište za sokolovnou 19 68.692
12.06.2010 Tullamore Dew Vojnuv Mestec, hrište za sokolovnou 27 1
26.06.2010 MCR trojic, finále Brno 24 230.407 157
03.07.2010 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 7 72.765
10.07.2010 Žebákova nocní koule Areál hrište SK Žebetín 8 0
24.07.2010 Petit Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 8 0
24.07.2010 GP D'AUSTERLITZ Slavkov u Brna, zámecký park 72 10 50
31.07.2010 O brnenskou kouli - XV. rocník Brno 2 156.736
28.08.2010 Mezinárodní MCR trojic Brno 32 148.141 100
09.10.2010 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 49 10 50
30.04.2011 Prvomájové koulení sportovní areál Valšovice 8 60.556
14.05.2011 Château Námešt Zámek Námešt na Hané 46 10 50
14.05.2011 EIFFAGE CUP Zámek Námešt na Hané 27 10.932
21.05.2011 Barevné koule Jaromerice nad Rokytnou 7 48.13
04.06.2011 MCR 3x3, r.k. východ Litovel, areál Sokolovny 19 0
11.06.2011 CC Hungary Madarsko 17 199.25 83
18.06.2011 CC Czech Cesko 99 15 75
25.06.2011 MCR 3x3, finále Brno Slatina 62 25 125
09.07.2011 Žebákova nocní koule Areál hrište SK Žebetín 8 74.892
09.07.2011 KELLO CUP Brno-Slatina, Cernozemní ul. 10 79.646
23.07.2011 Krumsínská HRODA (XII.rocník) Krumsín 33 1
23.07.2011 M-Cup (IX.rocník) Krumsín 21 0
30.07.2011 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 52 10 50
30.07.2011 Petit Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 2 91.728
31.07.2011 O brnenskou kouli - XVI. rocník Brno 11 62.756
03.09.2011 VARS CUP Brno 50 10 50
01.10.2011 Cerlinka CUP Litovel, areál Sokolovny 45 1
01.10.2011 O prasecí hlavu Litovel, areál Sokolovny 24 1
08.10.2011 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina, Cernozemní ul. 56 10 50
29.10.2011 FISHING Cup Brno-Slatina, Cernozemní ul. 18 1
05.11.2011 TOP KLIP Litovel, areál Sokolovny 16 43.238

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz