Datum Turnaj Místo Umístění Body Bonus
19.01.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 4 37.8
02.02.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 9 1
16.02.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 5 36
02.03.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 4 57.6
16.03.2002 MPO Brno - Slatina 17 1
13.04.2002 O brnenskou kouli (7. rocník) Areál SOKOLA Brno I 2 79.8
20.04.2002 MCR žen Lednice - zámecký park 4 134.4
27.04.2002 Prvomájové koule Barona Prášila Orech 32 76.8
04.05.2002 MPO Brno - Slatina 26 1
04.05.2002 VC Algida Brno - Slatina 2 33.6
11.05.2002 Chateau Námešt Námešt na Hané 2 211.2
12.05.2002 MCR smíšených dvojic Námešt na Hané 64 1
01.06.2002 Reg. kolo MCR trojic - Morava 12 1
22.06.2002 MPO VC REDA Brno - Slatina 5 25.92
06.07.2002 EGRENSIS CUP (1. rocník) Kolová 7 55.5
13.07.2002 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 49 1
13.07.2002 Vo Jarinku Hartvíkovice 33 1
27.07.2002 Stolínský krecák Stolín u Cerv. Kostelce 32 1
27.07.2002 Globe Cup Stolín u Cerv. Kostelce 10 1
02.08.2002 O Bolkovu trnku farma Bolka Polívky 21 1
03.08.2002 Mix Gril farma Bolka Polívky 51 1
17.08.2002 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 72 1
17.08.2002 Grand Prix d´Austerlitz B Slavkov u Brna 40 1
18.08.2002 Vendeta Brno - Slatina 6 68.73
21.09.2002 MPO Brno - Slatina 2 39.2
05.04.2003 MPO - Velká cena Radegast Brno - Slatina 23 1
05.04.2003 VC Radegast B Brno - Slatina 1 19.8
19.04.2003 O brnenskou kouli Areál SOKOLA Brno I 34 1
19.04.2003 Vo prekvápko kolára Kudrnu" Areál SOKOLA Brno I 9 1
01.05.2003 VC ARTIDA Brno - Slatina 3 27.03
10.05.2003 Chateau Námešt Námešt na Hané 16 41.04
17.05.2003 MCR žen Podebrady 8 0
31.05.2003 MCR - jednotlivci Lednice na Morave 109 1
07.06.2003 Velká cena REDA Brno - Slatina 24 1
14.06.2003 MCR trojic Kolová 11 140.4
28.06.2003 MCR - dvojice Ceská Trebová 40 1
05.07.2003 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 8 160.8
03.08.2003 Olšany MIX GRIL OPEN Farma Bolka Polívky 4 94.5
16.08.2003 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 87 1
16.08.2003 R.Jelínek CUP Slavkov u Brna 13 93.6
17.08.2003 Vendeta Brno - Slatina 15 55.44
13.09.2003 MCR smíšených dvojic Orech 65 1
27.09.2003 O ORLOVSKÝ KAHAN Orlová 23 1
27.09.2003 O kvader uhla Orlová 2 75.6
25.10.2003 O zlaté prasátko Brno - Slatina 16 94.86
28.02.2004 Pohár mesta PREROVA - krytá hala! Výstavište Prerov 24 1
10.04.2004 M.P.O. Velká cena RADEGAST Brno - Slatina 7 109.65
24.04.2004 Zahrada Vysociny areál TJ Jiskra 30 1
24.04.2004 Zahrada Vysociny "B" areál TJ Jiskra 8 0
08.05.2004 O brnenskou kouli - 9. rocník Brno 10 66.96
15.05.2004 MCR žen Námešt na Hané 6 0
29.05.2004 MCR trojic - reg.kolo VÝCHOD Brno-Utechov 6 0
05.06.2004 M.P.O. Velká cena REDA Brno - Slatina 24 1
05.06.2004 VC REDA B Brno - Slatina 10 0
12.06.2004 MCR trojic - finále Podebrady 16 144.3
26.06.2004 MCR dvojic areál FK Ceská Trebová 80 1
10.07.2004 Vo Jarinovy koule - 8.rocník Hartvíkovická pláž 16 110.16
24.07.2004 O ZLATÉHO KOHOUTA areál FK Ceská Trebová 8 1
24.07.2004 FANOUŠOVY KOULE areál FK Ceská Trebová 4 16.2
07.08.2004 Grand Prix d'Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 60 1
07.08.2004 Grand Prix d'Austerlitz "B" Slavkov u Brna, zámecký park 1 62.4
28.08.2004 JB Ceský pohár týmu Orech, Kopaninská 189 14 1
04.09.2004 O pohár mesta Brna 2004 Brno 16 91.8
16.10.2004 Knižní koule areál TJ Jiskra 19 1
16.10.2004 Knižní koule "B" areál TJ Jiskra 6 1
23.10.2004 ZLATÉ PRASÁTKO Brno - Slatina 70 1
23.10.2004 Bottari Brno - Slatina 34 1
09.04.2005 VC RADEGAST Brno-Slatina 56 10 100
23.04.2005 Zahradní koule Areál TJ Jiskra 4 104.04
14.05.2005 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 42 1
21.05.2005 MCR žen Lipník u fot. hrište 19 0
24.09.2005 O brnenskou kouli X. ROCNÍK Brno 17 69.948
24.09.2005 Vo Jimyho prekvápko - B Brno 6 74.775
22.10.2005 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 74 10 100
22.10.2005 VC BOTTARI Brno-Slatina 11 73.455
08.04.2006 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" SLOPE Brno 32 96.945 50
15.04.2006 Zahrada Vysociny Aura Havlíckuv Brod 32 43.758
15.04.2006 Zahrádka Vysociny Aura Havlíckuv Brod 3 110.793
06.05.2006 VC REDA SLOPE Brno 75 10 50
06.05.2006 VC Interbell SLOPE Brno 42 1
13.05.2006 Chateau Námešt Kulový blesk, Olomouc 13 67.365
27.05.2006 MCR žen CAPEK 16 0
03.06.2006 MCR trojic, reg.kolo VÝCHOD Klip Litovel 16 0
17.06.2006 MCR trojic, finále CAPEK 74 25 50
24.06.2006 MCR dvojic CAPEK, PC Kolová 64 20 50
01.07.2006 Avokádo Cup - CENTROPE SK Varan K.Vary, POP Praha 64 110 50
02.07.2006 BARENTZ CUP SK VARAN, POP Praha 28 51.509
08.07.2006 Vo Jarinovy koule HP Trebíc 32 45.227
15.07.2006 Žebákova nocní koule ŽEPEC 16 25.016
22.07.2006 Krumsínská HRODA HRODE Krumsín 10 113.168
29.07.2006 Grand Prix Austerlitz PC Austerlitz 1805 57 10 50
29.07.2006 Grand Prix Austerlitz B PC Austerlitz 1805 6 72.56
12.08.2006 VC INTERBELL SLOPE Brno 46 1
26.08.2006 CENTROPE Slovensko 80 15 50
02.09.2006 O pohár mesta Brna PC Carreau Brno 28 185.325 73
23.09.2006 O brnenskou kouli FNÁKY Brno 6 126.711
21.10.2006 Zlaté prasátko SLOPE Brno 32 176.454 75
07.04.2007 VC LITOVEL Brno-Slatina, Cernozemní ul. 32 101.125 50
12.05.2007 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 2 173.45
19.05.2007 MCR trojic, reg. kolo STRED Podebrady 20 0
02.06.2007 MCR trojic, finále Praha, obor Hvezda, Letenský zámecek 70 25 125
16.06.2007 MCR žen areál u Sokolovny 13 0
23.06.2007 MCR dvojic fotbalový areál TJ Bohemia Podebrady 42 185.928 100
07.07.2007 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 7 144.32
14.07.2007 STOLÍNSKÝ KRECÁK Víceúcelové zarízení 7 79.857
21.07.2007 MCR jednotlivci Jaromerice 64 151.391 100
28.07.2007 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 57 10 50
28.07.2007 Grand Prix d´Austerlitz B Slavkov u Brna, zámecký park 4 78.453
18.08.2007 Koule prišly vcas 2007 Areál TJ Jiskra - u vagónu 32 96.055 50
18.08.2007 Koule prišly vcas 2007 "B" Areál TJ Jiskra - u vagónu 5 98.893
25.08.2007 CENTROPE Bratislava 94 15 75
01.09.2007 O pohár mesta Brna Brno 74 15 75
22.09.2007 Orlovský kahan Orlová - Vinárna za plotem 9 51.538
22.09.2007 O kvader uhla Orlová - Vinárna za plotem 5 35.814
29.09.2007 Svatováclavská koule Hrište za sokolovnou 28 1
29.09.2007 Bernard cup - doprovodný turnaj Hrište za sokolovnou 4 0
06.10.2007 "O brnenskou kouli" XII. rocník sportovní areál MC Brno - Útechov 13 62.557
20.10.2007 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina, Cernozemní ul. 16 236.923 88
05.04.2008 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" Brno-Slatina 32 98.539 50
12.04.2008 Velikonocní Vejce hrište za sokolovnou 63 10 50
12.04.2008 Karlova pomlázka hrište za sokolovnou 12 48.12
19.04.2008 Zahrada Vysociny 2008 Hrište DM Jihlava 6 85.265
19.04.2008 Vysocina OUPN 2008 Hrište DM Jihlava 32 92.949 50
26.04.2008 Litovel ÓPN Areál u Sokolovny 28 54.936
30.04.2008 PRVOMÁJOVÉ KOULENÍ sportovní areál ve Valšovicích 34 1
03.05.2008 VC REDA Brno-Slatina 10 214.206 85
10.05.2008 Château Námešt zámek Námešt na Hané 11 182.316 67
17.05.2008 Barevné koule Jaromerice nad Rokytnou 14 79.252
31.05.2008 MCR 3x3, reg. kolo východ Litovel 8 0
14.06.2008 MCR ženy Plzen 9 0
21.06.2008 MCR 3x3, finále Tenis centrum Podebrady - Kluk 24 228.907 157
28.06.2008 CENTROPE CESKO AVOKÁDO CUP Praha - Trojský zámek 37 197.625 87
12.07.2008 Vo Jarinovy koule AC Wilsonka, Hartvíkovická pláž 47 1
12.07.2008 Vo Jarinku AC Wilsonka, Hartvíkovická pláž 14 0
19.07.2008 Mostištské koulování Mostište 2 0
26.07.2008 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 15 177.389 77
02.08.2008 O BRNENSKOU KOULI - 13. rocník Brno 13 98.962
09.08.2008 Stolínský Krecák hrište za hasicárnou ve Stolíne 16 33.951
09.08.2008 Master-CUP Hrište Stolín 1 114.13
23.08.2008 CENTROPE SLOVENSKO Bratislava 103 15 75
30.08.2008 O pohár mesta Brna Brno 32 215.626 121
04.10.2008 CERLINKA CUP Areál u Sokolovny 12 187.27 82
18.10.2008 ZLATÉ PRASÁTKO BRNO-Slatina 64 97.09 50
18.10.2008 Stríbrné prasátko BRNO-Slatina 6 73.643
25.10.2008 ALBRECHTICKÝ POHÁR Albrechtice - Pivní bar Miczka 31 1
15.11.2008 TOP KLIP 2008 Areál u Sokolovny 9 65.874
04.04.2009 VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" 61 10 50
11.04.2009 Velikonocní vejce Velikonocní vejce 62 10 50
11.04.2009 Karlova pomlázka Karlova pomlázka 8 51.266
25.04.2009 Litovel ÓPN Litovel ÓPN 36 10 50
02.05.2009 Mostištské koulování Mostištské koulování 4 0
09.05.2009 Château Námešt Château Námešt 43 10 50
09.05.2009 Dalkia Cup Dalkia Cup 28 7.766
23.05.2009 BAREVNÉ KOULE BAREVNÉ KOULE 16 61.402
06.06.2009 MCR trojic, reg. kolo VÝCHOD MCR trojic, reg. kolo VÝCHOD 19 0
13.06.2009 MCR žen MCR žen 13 0
20.06.2009 MCR trojic, finále MCR trojic, finále 60 25 125
11.07.2009 VO JARINOVY KOULE VO JARINOVY KOULE 16 93.454
25.07.2009 GP D'AUSTERLITZ GP D'AUSTERLITZ 64 10 50
22.08.2009 CENTROPE - GP Slovakia CENTROPE - GP Slovakia 84 15 75
29.08.2009 Mezinárodní MCR trojic Mezinárodní MCR trojic 16 250.406 152
26.09.2009 Svatováclavská koule Svatováclavská koule 40 1
26.09.2009 Platan Cup Platan Cup 10 54.989
03.10.2009 Cerlinka CUP Cerlinka CUP 20 139.098 60
03.10.2009 O prasecí hlavu O prasecí hlavu 14 79.049
17.10.2009 ZLATÉ PRASÁTKO ZLATÉ PRASÁTKO 49 10 50
03.04.2010 VC pivovaru LITOVEL Brno-Slatina 54 10 50
10.04.2010 Velikonocní vejce V. Mestec, hrište za sokolovnou 60 10 50
24.04.2010 LITOVEL ÓPN Litovel - sokolovna 43 10 50
24.04.2010 LITOVEL CLÓSED Litovel - sokolovna 9 63.458
10.07.2010 Evropský pohár vinarských regionu v pétanque Kobylí na Morave 8 113.145
24.07.2010 GP D'AUSTERLITZ Slavkov u Brna, zámecký park 32 165.75 75
31.07.2010 O brnenskou kouli - XV. rocník Brno 13 53.878
14.08.2010 Stolínský Krecák hrište u hasicárny ve Stolíne 4 162.968
04.09.2010 CENTROPE - GP Slovakia 3x3 mix Bratislava 74 15 75
11.09.2010 VC REDA Brno-Slatina 49 10 50
25.09.2010 Svatováclavská koule Vojnuv Mestec, hrište za sokolovnou 8 74.554
02.10.2010 Cerlinka CUP Litovel - sokolovna 15 170.099 72
21.05.2011 Barevné koule Jaromerice nad Rokytnou 30 1
21.05.2011 Zámecké koule Jaromerice nad Rokytnou 22 0
09.07.2011 Vo Jarinovy koule AC Wilsonka , Hartvíkovická pláž 10 49.172
09.07.2011 Vo Jarinku AC Wilsonka , Hartvíkovická pláž 12 0
30.07.2011 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 32 93.508 50
13.08.2011 Mozartovy koule Olomouc 26 1
27.08.2011 CC Slovakia Slovensko 40 185 80
03.09.2011 VARS CUP Brno 50 10 50
17.09.2011 Orlovský kahan areál Výtopna (bývalá Vinárna za plotem) 1 118.94
08.10.2011 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina, Cernozemní ul. 56 10 50
16.07.2011 2. Evropský pohár vinarských oblastí v pétanque Kobylí na Morave 32 45.82
14.05.2011 EIFFAGE CUP Zámek Námešt na Hané 22 21.863
14.05.2011 Château Námešt Zámek Námešt na Hané 46 10 50
23.04.2011 Litovel ÓPN Litovel, areál Sokolovny 4 83.403
23.04.2011 Litovel CLÓSED Litovel, areál Sokolovny 36 10 50
09.04.2011 Karlova pomlázka V. Mestec, hrište za sokolovnou 8 115.899
09.04.2011 Velikonocní vejce V. Mestec, hrište za sokolovnou 23 132.764 62
02.04.2011 VC pivovaru LITOVEL Brno-Slatina, Cernozemní ul. 51 10 50
12.03.2011 Jarní lipnické koule TJ areál u fotbalového hrište 8 68.352
28.08.2010 Mezinárodní MCR trojic Brno 58 20 100
03.07.2010 Vo Jarinku Hartvíkovice 4 44.709
03.07.2010 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 26 1
26.06.2010 MCR trojic, finále Brno 24 230.407 157
05.06.2010 MCR trojic, r.k. východ Žebetín 6 0
15.05.2010 Barevné koule"B" Jaromerice nad Rokytnou 36 0
15.05.2010 BAREVNÉ KOULE Jaromerice nad Rokytnou 10 110.861
08.05.2010 Dalkia Cup zámek Námešt na Hané 11 47.341
08.05.2010 Château Námešt - Eiffage Cup zámek Námešt na Hané 39 10 50
01.08.2009 O brnenskou kouli - XIV. rocník O brnenskou kouli - XIV. rocník 12 65.481
25.07.2009 Petit Prix d´Austerlitz Petit Prix d´Austerlitz 31 1

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz