Datum Turnaj Místo Umístění Body Bonus
19.01.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 5 1
02.02.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 9 1
16.02.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 9 1
09.03.2002 MDŽ open Orech 21 1
16.03.2002 MPO Brno - Slatina 17 1
06.04.2002 MPO Brno - Slatina 37 1
13.04.2002 O brnenskou kouli (7. rocník) Areál SOKOLA Brno I 19 1
13.04.2002 Oskaruv mls Areál SOKOLA Brno I 11 1
04.05.2002 MPO Brno - Slatina 26 1
04.05.2002 VC Algida Brno - Slatina 14 1
25.05.2002 O pohár obráncu Vollandtovy brány Smrcek u Pernštejna 16 93.44
01.06.2002 Reg. kolo MCR trojic - Morava 28 1
22.06.2002 MPO VC REDA Brno - Slatina 27 1
22.06.2002 MPO VC REDA "B" Brno - Slatina 6 1
13.07.2002 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 49 1
13.07.2002 Vo Jarinku Hartvíkovice 33 1
03.08.2002 Mix Gril farma Bolka Polívky 51 1
17.08.2002 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 72 1
17.08.2002 Grand Prix d´Austerlitz B Slavkov u Brna 40 1
07.09.2002 Reg. kolo MCR dvojic - Morava Brno - Slatina 34 1
14.09.2002 Orlovský kahan Orlová 5 36
28.09.2002 Reg. kolo MCR jednotlivcu - Morava Brno - Slatina 42 1
26.10.2002 Zlaté prasátko Brno - Slatina 54 1
26.10.2002 Turnaj pro prátele SLOPE "B" Brno - Slatina 8 50.4
22.03.2003 Jarní lipnické koule Lipník u B. n. J. 31 1
05.04.2003 MPO - Velká cena Radegast Brno - Slatina 23 1
05.04.2003 VC Radegast B Brno - Slatina 11 1
19.04.2003 O brnenskou kouli Areál SOKOLA Brno I 34 1
19.04.2003 Vo prekvápko kolára Kudrnu" Areál SOKOLA Brno I 4 5.4
01.05.2003 Turnaj "ALGIDA" - turnaj junioru Brno - Slatina 5 1
03.05.2003 Prvomájové koule barona Prášila Orech 88 1
10.05.2003 Chateau Námešt Námešt na Hané 16 41.04
10.05.2003 DALKIA CUP Námešt na Hané 24 1
31.05.2003 MCR - jednotlivci Lednice na Morave 109 1
28.06.2003 MCR - dvojice Ceská Trebová 80 1
05.07.2003 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 32 80.4
19.07.2003 Krumsínská HRODA Krumsín 32 1
19.07.2003 M-CUP Krumsín 18 1
16.08.2003 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 87 1
30.08.2003 JB Superpohár týmu Orech 3 121.68
13.09.2003 MCR smíšených dvojic Orech 32 70.2
20.09.2003 O pohár barona Trencka Brno-Lužánky 16 1
27.09.2003 O ORLOVSKÝ KAHAN Orlová 4 93.15
25.10.2003 O zlaté prasátko Brno - Slatina 16 94.86
28.02.2004 Pohár mesta PREROVA - krytá hala! Výstavište Prerov 13 115.05
10.04.2004 M.P.O. Velká cena RADEGAST Brno - Slatina 43 1
24.04.2004 Zahrada Vysociny areál TJ Jiskra 30 1
01.05.2004 8.Prvomájové koule barona Prášila Orech, Kopaninská 189, hrište 24 75.44
08.05.2004 O brnenskou kouli - 9. rocník Brno 36 1
08.05.2004 Vo Rostovo kolo Brno 14 1
15.05.2004 Chateau Námešt Námešt na Hané 29 1
15.05.2004 Dalkia cup Námešt na Hané 20 1
29.05.2004 MCR trojic - reg.kolo VÝCHOD Brno-Utechov 9 0
05.06.2004 M.P.O. Velká cena REDA Brno - Slatina 24 1
05.06.2004 VC REDA B Brno - Slatina 10 0
12.06.2004 MCR trojic - finále Podebrady 32 133.2
26.06.2004 MCR dvojic areál FK Ceská Trebová 80 1
10.07.2004 Vo Jarinovy koule - 8.rocník Hartvíkovická pláž 2 388.8
17.07.2004 M.P.O. - Velká cena ARKTIDA Brno - Slatina 8 14.4
24.07.2004 Krumsínská HRODA Krumsín 6 39.6
21.08.2004 Koule prišly vcas areál TJ Jiskra 32 1
21.08.2004 Koule prišly vcas "B" areál TJ Jiskra 8 8
28.08.2004 JB Ceský pohár týmu Orech, Kopaninská 189 6 109.08
04.09.2004 O pohár mesta Brna 2004 Brno 8 162
11.09.2004 MCR smíšených dvojic Lipník - penzion 58 1
18.09.2004 O (plný) pohár barona Trencka Brno - CVC Lužánky 5 19.38
23.10.2004 ZLATÉ PRASÁTKO Brno - Slatina 70 1
23.10.2004 Bottari Brno - Slatina 6 69.36
22.01.2005 3.Golden Boule Prague Praha - Císarský ostrov 64 15 150
09.04.2005 VC RADEGAST Brno-Slatina 32 147.156 100
23.04.2005 Zahradní koule Areál TJ Jiskra 10 60.69
30.04.2005 9.Prvomájové koule Barona Prášila Orech 32 194.296 100
07.05.2005 VC REDA Brno-Slatina 5 110.096
14.05.2005 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 7 119.805
28.05.2005 MCR trojic, reg.kolo VÝCHOD Hrište za sokolovnou 3 0
04.06.2005 VC ARKTIDA Brno-Slatina 29 1
11.06.2005 MCR trojic Brno-Slatina 11 375.097 250
18.06.2005 MCR jednotlivci Orlová 69 20 200
02.07.2005 AVOKADO CUP Praha, Trojský zámecek 32 244.922 150
09.07.2005 9.ROCNÍK Vo Jarinovy koule AC Wilsonka - Hartvíkovice 77 10 100
09.07.2005 Vo Jarinku AC Wilsonka - Hartvíkovice 16 27.652
23.07.2005 Krumsínská HRODA - VI.rocník Krumsín 9 104.319
06.08.2005 Grand Prix Austerlitz Slavkov u Brna 61 10 100
06.08.2005 O POHÁR SLAVKOVSKÝCH KONŠELU Slavkov u Brna 28 1
03.09.2005 O POHÁR MESTA BRNA - II.rocník Brno 13 259.974 150
24.09.2005 O brnenskou kouli X. ROCNÍK Brno 2 180.51
22.10.2005 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 74 10 100
22.10.2005 VC BOTTARI Brno-Slatina 1 167.898
21.01.2006 Golden Boule Prague CTP club Orech 32 0
08.04.2006 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" SLOPE Brno 8 229.835 89
22.04.2006 Velikonocní vejce PK Vojnuv Mestec 6 64.318
06.05.2006 VC REDA SLOPE Brno 8 286.252 94
13.05.2006 Chateau Námešt Kulový blesk, Olomouc 33 1
13.05.2006 Dalkia Cup Kulový blesk, Olomouc 18 1
20.05.2006 MCR jednotlivci PK Vojnuv Mestec, Carreau Brno 32 222.39 126
03.06.2006 MCR trojic, reg.kolo VÝCHOD Klip Litovel 16 0
17.06.2006 MCR trojic, finále CAPEK 74 25 50
22.07.2006 Krumsínská HRODA HRODE Krumsín 22 66.872
29.07.2006 Grand Prix Austerlitz PC Austerlitz 1805 57 10 50
29.07.2006 Grand Prix Austerlitz B PC Austerlitz 1805 24 1
19.08.2006 Koule prišly vcas Aura Havlíckuv Brod 32 1
19.08.2006 Koule prišly vcas B Aura Havlíckuv Brod 8 0
02.09.2006 O pohár mesta Brna PC Carreau Brno 16 256.766 107
09.09.2006 MCR smíšených dvojic CAPEK 32 225.484 126
16.09.2006 SELSKÉ KOULE 2006 PEPA Snežné 12 104.443
21.10.2006 Zlaté prasátko SLOPE Brno 8 296.908 94
07.04.2007 VC LITOVEL Brno-Slatina, Cernozemní ul. 32 101.125 50
14.04.2007 Zahrada Vysociny 2007 Areál TJ Jiskra - u vagónu 12 204.208 82
28.04.2007 Litovel ÓPN Areál u Sokolovny 5 74.696
05.05.2007 VC REDA Brno-Slatina, Cernozemní ul. 16 173.554 73
12.05.2007 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 3 156.105
19.05.2007 MCR trojic, reg. kolo VÝCHOD Brno-Žebetín, areál hrište 8 0
02.06.2007 MCR trojic, finále Praha, obor Hvezda, Letenský zámecek 32 227.094 125
16.06.2007 Vajtovy koule Hrište za sokolovnou 7 85.255
23.06.2007 MCR dvojic fotbalový areál TJ Bohemia Podebrady 32 225.84 124
07.07.2007 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 32 44.406
07.07.2007 Vo Jarinku Hartvíkovice 32 34.52
21.07.2007 MCR jednotlivci Jaromerice 64 151.391 100
11.08.2007 VC INTERBELL Brno-Slatina, Cernozem 2 251.25
18.08.2007 Koule prišly vcas 2007 Areál TJ Jiskra - u vagónu 49 10 50
18.08.2007 Koule prišly vcas 2007 "B" Areál TJ Jiskra - u vagónu 1 179.805
01.09.2007 O pohár mesta Brna Brno 74 15 75
20.10.2007 ZLATÉ PRASÁTKO B Brno-Slatina, Cernozemní ul. 7 67.001
20.10.2007 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina, Cernozemní ul. 75 10 50
05.04.2008 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" Brno-Slatina 7 247.752 90
12.04.2008 Velikonocní Vejce hrište za sokolovnou 32 93.539 50
19.04.2008 Vysocina OUPN 2008 Hrište DM Jihlava 10 203.11 85
03.05.2008 VC REDA Brno-Slatina 6 256.444 92
17.05.2008 Barevné koule Jaromerice nad Rokytnou 16 70.446
31.05.2008 MCR 3x3, reg. kolo východ Litovel 18 0
21.06.2008 MCR 3x3, finále Tenis centrum Podebrady - Kluk 60 25 125
19.07.2008 Krumsínská HRODA hrište Krumsín - petanqueová aréna (vedle hriš 2 193.205
02.08.2008 O BRNENSKOU KOULI - 13. rocník Brno 8 125.004
23.08.2008 CENTROPE SLOVENSKO Bratislava 51 159.375 75
30.08.2008 O pohár mesta Brna Brno 26 248.368 136
20.09.2008 MCR 2x2, mix Dankovice 32 144.082 100
18.10.2008 ZLATÉ PRASÁTKO BRNO-Slatina 64 97.09 50
04.04.2009 VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" 61 10 50
18.04.2009 Vysocina OPEN 2009 Vysocina OPEN 2009 8 226.871 89
09.05.2009 Château Námešt Château Námešt 12 178.04 63
23.05.2009 BAREVNÉ KOULE BAREVNÉ KOULE 8 92.103
30.05.2009 MCR dvojic MCR dvojic 67 20 100
06.06.2009 MCR trojic, reg. kolo VÝCHOD MCR trojic, reg. kolo VÝCHOD 8 0
20.06.2009 MCR trojic, finále MCR trojic, finále 12 327.133 206
29.08.2009 Mezinárodní MCR trojic Mezinárodní MCR trojic 64 20 100
19.09.2009 VC REDA VC REDA 57 10 50
26.09.2009 ORLOVSKÝ KAHAN ORLOVSKÝ KAHAN 7 60.161
17.10.2009 ZLATÉ PRASÁTKO ZLATÉ PRASÁTKO 49 10 50
03.04.2010 VC pivovaru LITOVEL Brno-Slatina 54 10 50
10.04.2010 Velikonocní vejce V. Mestec, hrište za sokolovnou 23 132.166 62
01.05.2010 CENTROPE - GP Rakouska Víden 32 239 119
08.05.2010 Château Námešt - Eiffage Cup zámek Námešt na Hané 39 10 50
08.05.2010 Dalkia Cup zámek Námešt na Hané 22 1
05.06.2010 MCR trojic, r.k. východ Žebetín 20 0
26.06.2010 MCR trojic, finále Brno 59 25 125
03.07.2010 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 8 64.68
24.07.2010 Petit Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 9 0
24.07.2010 GP D'AUSTERLITZ Slavkov u Brna, zámecký park 72 10 50
28.08.2010 Mezinárodní MCR trojic Brno 58 20 100
18.09.2010 ORLOVSKÝ KAHAN ORLOVÁ 20 1
18.09.2010 O KVADER UHLA ORLOVÁ 9 0
09.10.2010 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 49 10 50
14.05.2011 Château Námešt Zámek Námešt na Hané 46 10 50
14.05.2011 EIFFAGE CUP Zámek Námešt na Hané 27 10.932
16.07.2011 2. Evropský pohár vinarských oblastí v pétanque Kobylí na Morave 50 10
23.07.2011 Krumsínská HRODA (XII.rocník) Krumsín 14 99.308
23.07.2011 M-Cup (IX.rocník) Krumsín 21 0
30.07.2011 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 32 93.508 50
08.10.2011 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina, Cernozemní ul. 16 166.078 72

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz