Datum Turnaj Místo Umístění Body Bonus
19.01.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 5 1
02.02.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 9 1
02.03.2002 Winter pétanque tour 2002 Brno - Slatina 9 1
16.03.2002 MPO Brno - Slatina 17 1
06.04.2002 MPO Brno - Slatina 37 1
13.04.2002 O brnenskou kouli (7. rocník) Areál SOKOLA Brno I 19 1
13.04.2002 Oskaruv mls Areál SOKOLA Brno I 11 1
04.05.2002 MPO Brno - Slatina 26 1
04.05.2002 VC Algida Brno - Slatina 14 1
04.05.2002 Turnaj junioru Brno - Slatina 3 1
18.05.2002 MCR junioru 2002 Lipník u Benátek n. Jizerou 12 1
25.05.2002 O pohár obráncu Vollandtovy brány Smrcek u Pernštejna 64 1
25.05.2002 O pohár uhlíre Venavy Smrcek u Pernštejna 36 1
22.06.2002 MPO VC REDA Brno - Slatina 27 1
22.06.2002 MPO VC REDA "B" Brno - Slatina 6 1
07.09.2002 Reg. kolo MCR dvojic - Morava Brno - Slatina 14 63.24
14.09.2002 Orlovský kahan Orlová 16 1
05.10.2002 MCR dvojic - finále Jaromerice nad Rokytnou 32 92.4
26.10.2002 Zlaté prasátko Brno - Slatina 54 1
26.10.2002 Turnaj pro prátele SLOPE "B" Brno - Slatina 8 50.4
22.03.2003 Jarní lipnické koule Lipník u B. n. J. 31 1
05.04.2003 MPO - Velká cena Radegast Brno - Slatina 23 1
05.04.2003 VC Radegast B Brno - Slatina 11 1
19.04.2003 O brnenskou kouli Areál SOKOLA Brno I 34 1
19.04.2003 Vo prekvápko kolára Kudrnu" Areál SOKOLA Brno I 4 5.4
01.05.2003 Turnaj "ALGIDA" - turnaj junioru Brno - Slatina 6 1
10.05.2003 Chateau Námešt Námešt na Hané 16 41.04
10.05.2003 DALKIA CUP Námešt na Hané 24 1
24.05.2003 MCR - juniori Jedovnice 12 0
28.06.2003 MCR - dvojice Ceská Trebová 40 1
16.08.2003 IV. Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna 87 1
20.09.2003 O pohár barona Trencka Brno-Lužánky 32 1
25.10.2003 O zlaté prasátko Brno - Slatina 62 1
25.10.2003 O stríbrné prasátko Brno - Slatina 13 79.95
28.02.2004 Pohár mesta PREROVA - krytá hala! Výstavište Prerov 59 1
28.02.2004 Pohár Genoservisu Výstavište Prerov 7 17.64
10.04.2004 M.P.O. Velká cena RADEGAST Brno - Slatina 43 1
24.04.2004 Zahrada Vysociny areál TJ Jiskra 30 1
08.05.2004 O brnenskou kouli - 9. rocník Brno 5 95.04
15.05.2004 Chateau Námešt Námešt na Hané 29 1
15.05.2004 Dalkia cup Námešt na Hané 26 1
22.05.2004 MCR junioru - trojice Cenkovice 2 0
29.05.2004 MCR trojic - reg.kolo VÝCHOD Brno-Utechov 9 0
12.06.2004 MCR trojic - finále Podebrady 32 133.2
26.06.2004 MCR dvojic areál FK Ceská Trebová 80 1
24.07.2004 Krumsínská HRODA Krumsín 6 39.6
21.08.2004 Koule prišly vcas areál TJ Jiskra 32 1
21.08.2004 Koule prišly vcas "B" areál TJ Jiskra 8 8
28.08.2004 JB Ceský pohár týmu Orech, Kopaninská 189 14 1
04.09.2004 O pohár mesta Brna 2004 Brno 32 1
11.09.2004 MCR smíšených dvojic Lipník - penzion 58 1
18.09.2004 O (plný) pohár barona Trencka Brno - CVC Lužánky 7 16.32
23.10.2004 ZLATÉ PRASÁTKO Brno - Slatina 32 84
09.04.2005 VC RADEGAST Brno-Slatina 56 10 100
30.04.2005 9.Prvomájové koule Barona Prášila Orech 32 194.296 100
07.05.2005 VC REDA Brno-Slatina 5 110.096
14.05.2005 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 7 119.805
11.06.2005 MCR trojic Brno-Slatina 22 327.441 250
18.06.2005 MCR jednotlivci Orlová 36 284.771 200
02.07.2005 AVOKADO CUP Praha, Trojský zámecek 32 244.922 150
09.07.2005 9.ROCNÍK Vo Jarinovy koule AC Wilsonka - Hartvíkovice 32 192.148 100
23.07.2005 Krumsínská HRODA - VI.rocník Krumsín 9 104.319
06.08.2005 Grand Prix Austerlitz Slavkov u Brna 61 10 100
06.08.2005 O POHÁR SLAVKOVSKÝCH KONŠELU Slavkov u Brna 28 1
03.09.2005 O POHÁR MESTA BRNA - II.rocník Brno 13 259.974 150
17.09.2005 MCR smíšených dvojic Lipník u fot. hrište 60 20 200
24.09.2005 O brnenskou kouli X. ROCNÍK Brno 7 117.332
22.10.2005 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina 74 10 100
22.10.2005 VC BOTTARI Brno-Slatina 1 167.898
21.01.2006 Golden Boule Prague CTP club Orech 32 0
08.04.2006 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" SLOPE Brno 8 229.835 89
15.04.2006 Zahrada Vysociny Aura Havlíckuv Brod 51 1
15.04.2006 Zahrádka Vysociny Aura Havlíckuv Brod 30 1
22.04.2006 Velikonocní vejce PK Vojnuv Mestec 1 128.635
06.05.2006 VC REDA SLOPE Brno 64 98.063 50
06.05.2006 VC Interbell SLOPE Brno 42 1
13.05.2006 Dalkia Cup Kulový blesk, Olomouc 18 1
20.05.2006 MCR jednotlivci PK Vojnuv Mestec, Carreau Brno 110 20 50
03.06.2006 MCR trojic, reg.kolo VÝCHOD Klip Litovel 8 0
17.06.2006 MCR trojic, finále CAPEK 4 473.635 231
24.06.2006 MCR dvojic CAPEK, PC Kolová 4 381.408 185
15.07.2006 Podebradka Cup CPK Podebrady 3 87.705
22.07.2006 Krumsínská HRODA HRODE Krumsín 22 66.872
29.07.2006 Grand Prix Austerlitz PC Austerlitz 1805 6 258.933 92
05.08.2006 CENTROPE Madarsko 66 15 50
12.08.2006 VC INTERBELL SLOPE Brno 46 1
02.09.2006 O pohár mesta Brna PC Carreau Brno 16 256.766 107
09.09.2006 MCR smíšených dvojic CAPEK 68 20 50
16.09.2006 SELSKÉ KOULE 2006 PEPA Snežné 12 104.443
21.10.2006 Zlaté prasátko SLOPE Brno 8 296.908 94
17.03.2007 Jarní lipnické koule Lipník u fot.hrište 29 1
07.04.2007 VC LITOVEL Brno-Slatina, Cernozemní ul. 10 225.594 85
14.04.2007 Zahrada Vysociny 2007 Areál TJ Jiskra - u vagónu 12 204.208 82
21.04.2007 Velikonocní Vejce Hrište za sokolovnou 12 195.095 82
28.04.2007 Litovel ÓPN Areál u Sokolovny 5 74.696
05.05.2007 VC REDA Brno-Slatina, Cernozemní ul. 4 296.108 95
12.05.2007 Chateau Námešt Zámek Námešt na Hané 16 69.38
25.05.2007 MCR junioru Areál koupalište Vetrní, (u C.Krumlova) 1 0
02.06.2007 MCR trojic, finále Praha, obor Hvezda, Letenský zámecek 8 426.188 222
23.06.2007 MCR dvojic fotbalový areál TJ Bohemia Podebrady 32 225.84 124
30.06.2007 AVOKADO CUP Praha - Troja 32 221 101
07.07.2007 Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 16 88.812
21.07.2007 MCR jednotlivci Jaromerice 32 253.782 151
28.07.2007 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 32 100.125 50
11.08.2007 VC INTERBELL Brno-Slatina, Cernozem 2 251.25
18.08.2007 Koule prišly vcas 2007 Areál TJ Jiskra - u vagónu 8 227.165 89
01.09.2007 O pohár mesta Brna Brno 74 15 75
20.10.2007 ZLATÉ PRASÁTKO Brno-Slatina, Cernozemní ul. 32 174.282 75
05.04.2008 GP pivovaru Litovel "MAESTRO" Brno-Slatina 7 247.752 90
12.04.2008 Velikonocní Vejce hrište za sokolovnou 32 93.539 50
19.04.2008 Vysocina OUPN 2008 Hrište DM Jihlava 12 189.373 82
03.05.2008 VC REDA Brno-Slatina 6 256.444 92
10.05.2008 Château Námešt zámek Námešt na Hané 42 10 50
10.05.2008 Dalkia Cup zámek Námešt na Hané 6 86.245
21.06.2008 MCR 3x3, finále Tenis centrum Podebrady - Kluk 3 457.721 242
28.06.2008 CENTROPE CESKO AVOKÁDO CUP Praha - Trojský zámek 29 232.25 101
12.07.2008 Vo Jarinovy koule AC Wilsonka, Hartvíkovická pláž 1 269.016
19.07.2008 Krumsínská HRODA hrište Krumsín - petanqueová aréna (vedle hriš 2 193.205
26.07.2008 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 7 243.537 90
27.07.2008 VENDETA Brno-Slatina 18 1
02.08.2008 O BRNENSKOU KOULI - 13. rocník Brno 8 125.004
23.08.2008 CENTROPE SLOVENSKO Bratislava 51 159.375 75
30.08.2008 O pohár mesta Brna Brno 26 248.368 136
20.09.2008 MCR 2x2, mix Dankovice 59 20 100
18.10.2008 ZLATÉ PRASÁTKO BRNO-Slatina 64 97.09 50
04.04.2009 VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" VC pivovaru LITOVEL "MAESTRO" 61 10 50
18.04.2009 Vysocina OPEN 2009 Vysocina OPEN 2009 8 226.871 89
25.04.2009 Litovel ÓPN Litovel ÓPN 5 252.239 88
09.05.2009 Château Námešt Château Námešt 43 10 50
09.05.2009 Dalkia Cup Dalkia Cup 11 50.481
16.05.2009 MCR junioru MCR junioru 1 0
23.05.2009 CENTROPE CENTROPE 3 475 145
30.05.2009 MCR dvojic MCR dvojic 67 20 100
20.06.2009 MCR trojic, finále MCR trojic, finále 4 431.812 238
27.06.2009 CENTROPE - Avokádo CUP CENTROPE - Avokádo CUP 98 15 75
04.07.2009 Hanácky bakole Hanácky bakole 1 166.795
25.07.2009 GP D'AUSTERLITZ GP D'AUSTERLITZ 64 10 50
25.07.2009 Petit Prix d´Austerlitz Petit Prix d´Austerlitz 7 73.829
29.08.2009 Mezinárodní MCR trojic Mezinárodní MCR trojic 32 149.203 100
12.09.2009 Selské koule 2009 Selské koule 2009 36 1
19.09.2009 VC REDA VC REDA 14 182.261 76
17.10.2009 ZLATÉ PRASÁTKO ZLATÉ PRASÁTKO 49 10 50
03.04.2010 VC pivovaru LITOVEL Brno-Slatina 54 10 50
10.04.2010 Velikonocní vejce V. Mestec, hrište za sokolovnou 27 113.939 55
08.05.2010 Château Námešt - Eiffage Cup zámek Námešt na Hané 39 10 50
08.05.2010 Dalkia Cup zámek Námešt na Hané 22 1
05.06.2010 MCR trojic, r.k. východ Žebetín 20 0
26.06.2010 MCR trojic, finále Brno 59 25 125
24.07.2010 Petit Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 9 0
24.07.2010 GP D'AUSTERLITZ Slavkov u Brna, zámecký park 72 10 50
31.07.2010 O brnenskou kouli - XV. rocník Brno 2 156.736
28.08.2010 Mezinárodní MCR trojic Brno 32 148.141 100
11.09.2010 VC REDA Brno-Slatina 49 10 50
09.04.2011 Velikonocní vejce V. Mestec, hrište za sokolovnou 60 10 50
14.05.2011 Château Námešt Zámek Námešt na Hané 16 146.406 50
04.06.2011 MCR 3x3, r.k. východ Litovel, areál Sokolovny 19 0
25.06.2011 MCR 3x3, finále Brno Slatina 62 25 125
09.07.2011 KELLO CUP Brno-Slatina, Cernozemní ul. 32 1
23.07.2011 Krumsínská HRODA (XII.rocník) Krumsín 33 1
23.07.2011 M-Cup (IX.rocník) Krumsín 21 0
30.07.2011 Grand Prix d´Austerlitz Slavkov u Brna, zámecký park 32 93.508 50
31.07.2011 O brnenskou kouli - XVI. rocník Brno 11 62.756

Související weby

prihlasky.cz historie diskuse

Chci přispět k projektu...

Zaujal Vás projekt?
Jestliže Vás projekt zaujal a chcete nějakým způsobem přispět k projektu, nebo se na něm podílet, napište nám... info@prihlasky.cz

Kontakt

Pro Vaše dotazy, náměty, nebo hlášení chyb můžete využít následujícího kontaktu. historie@prihlasky.cz